Send Lette
Конкурси і тендери

МІПЛ оголошує конкурс для підрядників із надання послуг друку поліграфічної продукції

Медійна ініціатива за права людини оголошує відкритий конкурс для підрядників із надання послуг друку поліграфічної продукції для друку як чорно-білих, так і кольорових матеріалів – звітів, аналітичних доповідей, інфографік, листівок, а також – плакатів, банерів тощо як у кількох екземплярах, так і масовими тиражами.  

Цим оголошенням МІПЛ запрошує підрядників із доброю репутацією, що спеціалізуються на наданні вказаних послуг, запропонувати свої цінові пропозиції нашій організації.

У рамках конкурсу буде відібрано компанію або ФОП, які залучатимуться організацією в рамках реалізації різних проєктів протягом найближчого року. 

Вимоги до учасників конкурсу:

  • можливість оперативно виконувати роботу;
  • робота з різними форматами (від листівок до банерів) та матеріалами (папір, картон, пінокартон, текстиль, кераміка, тощо);
  • досвід роботи на ринку поліграфічних послуг щонайменше 2 роки;
  • наявність відповідних КВЕДів;
  • наявність портфоліо;
  • креативний підхід.

Критерії оцінки: 

  • запропонована вартість послуг;
  • можливість оперативно виконувати замовлення;
  • відповідність заявленим вище критеріям;
  • репутація підрядника. 

 Для участі у конкурсі необхідно подати заявку із наступною інформацією:

назва постачальника, контактна інформація (телефон, електронна пошта), ім’я контактної особи, організаційно-правова форма та види діяльності (КВЕДи), види послуг, що пропонуються, та ціни на них. А також мотиваційний лист з обґрунтуванням своєї зацікавленості до даного конкурсу, що містить інформацію щодо осіб або організацій, до яких можна звернутися за рекомендаціями. 

Термін подання комерційних пропозицій – до 30 серпня 2021 року. 

 Пропозиції потрібно надіслати на електронну адресу mihr.ngo@gmail.com, зазначивши у темі листа “послуги друку поліграфічної продукції”. 

Результати конкурсу будуть оголошені на сайті Медійної ініціативи за права людини не пізніше 10 вересня 2021 року.

 

0 Коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Актуальні публікації
Більше публікацій
Війна і правосуддя
Геноцид у Сребрениці: уроки історії для України

11 липня 1995 року понад вісім тисяч боснійських мусульман — чоловіків і хлопчиків — були захоплені та вбиті військами та поліцейськими боснійських сербів біля міста Сребрениця. Це сплановане та організоване масове вбивство людей за релігійною та етнічною ознакою досі вважається найбільшим у Європі з часів Другої світової війни.

30 Квітня 2024

Насильницькі зникнення
Чонгар, Крим, колаборанти, суд і підкуп: як із російської вʼязниці врятували родину херсонців

Рік родина Барчуків із Херсону провела у російському полоні. Першим окупанти затримали Сергія Барчука, 35-річного заступника керівника Головного управління Пенсійного фонду в Херсонській області. Після початку повномасштабного вторгнення Росії він, виконуючи рекомендації згори, почав ховати державне майно, але згодом росіяни влаштували на нього засідку. Після того, як чоловік зник, його родина, взялася ховати те, що Сергій вже встиг винести. Але вони також опинилися за гратами.

29 Квітня 2024

Адвокація
Переслідування цивільних українців Росією може бути злочином проти людяності — в ОБСЄ розкрили нові факти

В ОБСЄ презентували звіт про порушення міжнародного гуманітарного права, воєнні злочини та злочини проти людяності, пов'язані зі свавільним позбавленням волі цивільних українців Російською Федерацією. Звіт підготовлений місією експертів ОБСЄ в рамках Московського механізму, запуск якого МІПЛ адвокатувала понад півтора року. Під час підготовки документу МІПЛ тісно співпрацювала з експертами місії, задокументовані нами факти про злочини Росії стали частиною звіту.

26 Квітня 2024

Більше публікацій