Send Lette
Конкурси і тендери

МІПЛ оголошує конкурс для підрядників із надання послуг макетування та верстки онлайн-публікацій

Медійна ініціатива за права людини оголошує відкритий конкурс для підрядників із надання послуг онлайн-макетування матеріалів (на платформах типу Tilda, Wix тощо), а саме – звітів, аналітичних доповідей, інфографік, зображень, фото тощо. 

Цим оголошенням МІПЛ запрошує підрядників із доброю репутацією, що спеціалізуються на наданні вказаних послуг, запропонувати свої цінові пропозиції нашій організації.

У рамках конкурсу буде відібрано компанію або ФОП, які залучатимуться організацією в рамках реалізації різних проєктів протягом найближчого року. 

Вимоги до учасників конкурсу:

  • можливість оперативно виконувати роботу;
  • досвід роботи на платформах типу Tilda, Wix, тощо у вигляді наявності відповідного портфоліо;
  • наявність відповідних КВЕДів;
  • креативний підхід у роботі зі складними темами порушень прав людини;

 Критерії оцінки: 

  • запропонована вартість послуг;
  • відповідність заявленим вище критеріям;
  • репутація підрядника. 

 Для участі у конкурсі необхідно подати заявку із наступною інформацією:

назва постачальника, контактна інформація (телефон, електронна пошта), ім’я контактної особи, організаційно-правова форма та види діяльності (КВЕДи), види послуг, що пропонуються, та ціни на них. А також мотиваційний лист з обґрунтуванням своєї зацікавленості до даного конкурсу, що містить інформацію щодо осіб або організацій, до яких можна звернутися за рекомендаціями. 

Термін подання комерційних пропозицій – до 30 серпня 2021 року. 

 Пропозиції потрібно надіслати на електронну адресу mihr.ngo@gmail.com, зазначивши у темі листа “послуги онлайн-макетування”. 

Результати конкурсу будуть оголошені на сайті Медійної ініціативи за права людини не пізніше 10 вересня 2021 року.

0 Коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Актуальні публікації
Більше публікацій
Війна і правосуддя
Перше рішення Верховного Суду у справі про порушення законів і звичаїв війни. Розбір аргументації

Верховний Суд розглянув апеляційну скаргу адвокатки у справі Олександра Кабашного, “військового комісара” з Криму. Його заочно засудили до 8 років ув’язнення за участь у примусових кампаніях з мобілізації кримців до російської армії, що є порушенням законів і звичаїв війни. Станом на квітень 2024 це поки єдине рішення Верховного Суду щодо воєнних злочинів.

2 Травня 2024

Війна і правосуддя
Апеляційний суд не змінив вирок російському військовому про довічне ув’язнення

Даніїл Коблік — командир батальйону 74-ї окремої мотострілецької бригади ЗС РФ із позивним “Магніт”. У 2022 році батальйон окупував село Лукашівка на Чернігівщині. Слідство встановило, що Коблік разом із іншими росіянами вбив українського військового, а також викрав трьох місцевих і неповнолітнього хлопця. 

2 Травня 2024

Війна і правосуддя
Геноцид у Сребрениці: уроки історії для України

11 липня 1995 року понад вісім тисяч боснійських мусульман — чоловіків і хлопчиків — були захоплені та вбиті військами та поліцейськими боснійських сербів біля міста Сребрениця. Це сплановане та організоване масове вбивство людей за релігійною та етнічною ознакою досі вважається найбільшим у Європі з часів Другої світової війни.

30 Квітня 2024

Більше публікацій