Send Lette
Без категорії

Фотовиставка МІПЛ в Осло — з роботами Віктора Ковальчука і Євгена Малолєтки

До 25 лютого в Galleri Albin Upp триває виставка «Боротьба України за свободу», яку організував Norwegian Helsinki Committee до річниці початку повномасштабної війни в Україні. В галереї представлені фотографії, фільми, картини українських авторів.

Медійна ініціатива за права людини бере участь зі світлинами Віктора Ковальчука, польового фотографа організації, і Євгена Малолєтки, відомого, зокрема, фотографіями з окупованого Маріуполя. Роботи Віктора і Євгена зібрані в фотовиставку «Україна після вторгнення 24 лютого».

Серед інших активностей в рамках виставки — показ фільму убитого режисера Мантаса Кведаравічюса «Маріуполіс 2», представлення роботи Норвезького Гельсінського Комітету з документування в Україні, і виставка «Життя не може зупинитися тут», яка розробляється у співпраці з українськими організаціями LGBTIQ+, Асоціацією FRI та Oslo Pride і присвячена тому, як війна вплинула на квір-людей України та їхню боротьбу за свободу.

Окрім безпосередньо виставки робіт, в просторі галереї проводитимуться дискусії, презентації та інших заходи, пов’язані з Україною, війною, українською ідентичністю та культурою.

Чекаємо на вас в Galleri Albin Upp за адресою Briskebyveien 42, Oslo. Якщо знаєте міжнародних колег, яким буде цікаво відвідати цю виставку, поділіться з ними цим заходом.

Фото: Ludvig Gundersen

Публікацію підготовлено за підтримки Празького громадянського центру.

0 Коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі публікації
Свідчення під катуваннями: як у Таганрозі вибивають зізнання у тероризмі

У Ростові-на-Дону закінчився суд над Олександром Максимчуком, військовополоненим азовцем. Чоловіку дали 20 років ув'язнення за “участь у терористичній організації”, але фактично — за захист України у складі сил безпеки й оборони. Максимчук — ледь не єдиний український полонений, який, перебуваючи за ґратами, публічно заявляє про катування.

21 Грудня 2024

Правозахисницю і волонтерку Олену Бєлячкову нагородили медаллю “Честь. Слава. Держава”

Олену Бєлячкову, координаторку родин зниклих безвісти і полонених Медійної ініціативи за права людини та волонтерку з 10-річним стажем, нагородили медаллю Київського міського голови “Честь. Слава. Держава” за мужність, патріотизм та високу громадянську позицію. 

29 Листопада 2024

Єрмак у Канаді озвучив план звільнення цивільних українців з російського полону. До його розробки долучилась МІПЛ

Андрій Єрмак, керівник Офісу президента України, під час Міністерської конференції з людського виміру Формули миру у Монреалі заявив, що міжнародна спільнота має спрямувати зусилля на звільнення цивільних, яких утримує Росія. Про це йдеться на сайті президента України. 

31 Жовтня 2024

Більше публікацій
Ми у соцмережах
Актуальні публікації
Більше публікацій
Війна і правосуддя
Один вирок на тисячу злочинів Росії: українське правосуддя не встигає за реальністю

За три роки повномасштабного вторгнення Росії в Україну українські правоохоронці зафіксували понад 150 тисяч воєнних злочинів. Їх вчиняли всюди, куди приходила російська армія. Така кількість наштовхує на думку, що це частина загального умислу та політики Росії, які спрямовані на знищення України. Проте з роботи національної судової системи цього не видно.

3 Квітня 2025

Адвокація
Родинам зниклих безвісти важлива інформація, а не репарації, — Катриченко в Гаазі

Зниклі безвісти — це не лише жертви бойових дій або руйнувань, це тисячі українців, які перебувають у російській неволі. Про це заявила Тетяна Катриченко, голова Медійної ініціативи за права людини, під час експертної дискусії в Гаазі “Шляхи до репарацій за зниклих безвісти в Україні: правові та інституційні рішення”. Захід організовано Міжнародною комісією з питань зниклих безвісти та Реєстром збитків для України.

3 Квітня 2025

Насильницькі зникнення
Понад 80% викрадених українців зазнали насильства в російському утриманні — дослідження МІПЛ і Zmina

Медійна ініціатива за права людини і Центр прав людини Zmina проаналізували свідчення 93 цивільних українців, яких росіяни затримали під час окупації територій України, але згодом звільнили.

3 Квітня 2025

Більше публікацій