Send Lette

У Києві відбудеться Друга міжнародна конференція “Crimea Global: Understanding Ukraine through the South”

21-22 листопада провідні експерти та лідери громадської думки з Індії, Кенії, Бразилії, Судану, Іраку, Мексики та інших країн Африки, Азії та Латинської Америки в онлайн та офлайн форматах зберуться в Києві для обговорення сучасних викликів і перспектив співпраці з Україною. Центральною темою дискусій стане Крим як символ боротьби України з агресією та колоніальними намірами Росії. Тема Криму розглядатиметься також як ключовий компонент забезпечення стійкості міжнародного права у сферах продовольчої та енергетичної безпеки, а також як приклад боротьби з колоніалізмом.

Програма конференції охоплює низку ключових тем, включаючи питання розширення економічних зв’язків між Україною та країнами Африки, Азії та Латинської Америки, забезпечення продовольчої безпеки та зусилля для звільнення незаконно утримуваних українських громадян. Окремі панелі будуть присвячені викликам, що стоять перед корінними народами, питанням протидії російській пропаганді, радянської спадщини та її деколонізації, просуванню Формули миру. 

Крім панельних дискусій, запрошені експерти долучаться до низки сайд-івентів: зустрінуться з українськими правозахисниками, обговорять успіхи України в Чорному морі та відновлення зернового коридору, екологічні наслідки російської агресії, розглянуть питання захисту прав дітей, обговорять стійкість жінок та дівчат з різних країн світу, які навчаються в Україні, та долучаться до заходу з вшанування пам’яті діячів культури, які загинули через війну. Учасники також відвідають низку регіонів України, зустрінуться з родинами політв’язнів і стануть свідками наслідків російської агресії.

Конференція відбудеться за ініціативи Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим/Офісу Кримської платформи, співорганізатори Медійна ініціатива за права людини, Центр прав людини ZMINA, Український ПЕН, за підтримки Centre for Information Resilience. 

Слідкуйте за новинами на офіційних сторінках МІПЛ! 

#CrimeaGlobal #CrimeaIsUkraine

0 Коментарів
  • Здравствуйте. Готов помочь увеличить посещаемость и доходность вашего сайта, а также решить все имеющиеся на сайте проблемы. Причем рост посещаемости будет идти за счет притока целевых посетителей из поисковых систем, что для вас максимально выгодно и перспективно.

    Немного информации о себе. Я являюсь специалистом в области создания, доработки и продвижения сайтов. Также имею знания и опыт в ряде смежных областей. Опыт работы составляет больше 19 лет. Работу всегда выполняю качественно.

    Основные направления моей деятельности:

    1. Внутренняя оптимизация. Все необходимые работы по сайту с целью достижения наилучших позиций в поисковых системах, улучшение конверсионных качеств и юзабилити, решение всех встреченных ошибок, при необходимости внедрение нового или улучшение старого функционала.

    2. Продвижение в поисковых системах. Работа с улучшением позиций по значимым для вас поисковым запросам, что способно дать большой приток целевой аудитории на сайт.

    3. Создание сайтов различных типов. Могу создать лендинг, интернет-магазин, сайт компании, информационный сайт, блог и т. д.

    4. Работа с отзывами в интернете. Создание и продвижение хороших отзывов, а также удаление плохих.

    5. Настройка рекламных кампаний в различных сервисах контекстной рекламы.

    6. Создание, доработка и продвижение групп и каналов в социальных сетях. Сюда входит: youtube, телеграм, вконтакте и другие.

    Также могу помочь вам и в ряде иных вопросов. Пишите на почту: [email protected]

    Коментар очікує модерації.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Актуальні публікації
Більше публікацій
Війна і правосуддя
У справі митрополита УПЦ МП додивилися відео обшуку: вилучили російську книгу і комп’ютер

Соснівський районний суд завершив досліджувати відео обшуку вдома у Дениса Снігірьова (церковне ім’я — Феодосій), митрополита УПЦ МП з Черкас. Церковника звинувачують у виправданні агресії Росії та порушенні рівноправності через віросповідання. Він відкидає провину, справу називає сфабрикованою. Раніше МІПЛ розповідала, як триває судовий процес та про докази у справі. Продовження — у репортажі з Черкас.  

18 Квітня 2025

Війна і правосуддя
Локальність і формалізм: правозахисники проаналізували вироки воєнним злочинцям за лютий і березень

Упродовж лютого — березня українські суди винесли ще 14 вироків у справах щодо воєнних злочинів, які російські військові та їхні прибічники вчинили на півночі та півдні України під час окупації. Ці справи, зокрема, стосувалися депортації, катувань, вбивств і незаконного затримання цивільних.

17 Квітня 2025

Військовополонені
Три роки без сну, онкологія, відчай: родини полонених морпіхів заявляють про подвійне катування

У російському полоні досі перебуває близько 1300 морських піхотинців. Ось уже три роки їхні родини борються за повернення морпіхів додому. Та поруч із цим є ще одна виснажлива боротьба — за власне здоров'я. Цю ситуацію родини називають “подвійним катуванням”: поки морських піхотинців мордують у російському полоні, їхні рідні ніби відчувають усе це на собі.

16 Квітня 2025

Більше публікацій