Send Lette

У Києві відбудеться Друга міжнародна конференція “Crimea Global: Understanding Ukraine through the South”

21-22 листопада провідні експерти та лідери громадської думки з Індії, Кенії, Бразилії, Судану, Іраку, Мексики та інших країн Африки, Азії та Латинської Америки в онлайн та офлайн форматах зберуться в Києві для обговорення сучасних викликів і перспектив співпраці з Україною. Центральною темою дискусій стане Крим як символ боротьби України з агресією та колоніальними намірами Росії. Тема Криму розглядатиметься також як ключовий компонент забезпечення стійкості міжнародного права у сферах продовольчої та енергетичної безпеки, а також як приклад боротьби з колоніалізмом.

Програма конференції охоплює низку ключових тем, включаючи питання розширення економічних зв’язків між Україною та країнами Африки, Азії та Латинської Америки, забезпечення продовольчої безпеки та зусилля для звільнення незаконно утримуваних українських громадян. Окремі панелі будуть присвячені викликам, що стоять перед корінними народами, питанням протидії російській пропаганді, радянської спадщини та її деколонізації, просуванню Формули миру. 

Крім панельних дискусій, запрошені експерти долучаться до низки сайд-івентів: зустрінуться з українськими правозахисниками, обговорять успіхи України в Чорному морі та відновлення зернового коридору, екологічні наслідки російської агресії, розглянуть питання захисту прав дітей, обговорять стійкість жінок та дівчат з різних країн світу, які навчаються в Україні, та долучаться до заходу з вшанування пам’яті діячів культури, які загинули через війну. Учасники також відвідають низку регіонів України, зустрінуться з родинами політв’язнів і стануть свідками наслідків російської агресії.

Конференція відбудеться за ініціативи Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим/Офісу Кримської платформи, співорганізатори Медійна ініціатива за права людини, Центр прав людини ZMINA, Український ПЕН, за підтримки Centre for Information Resilience. 

Слідкуйте за новинами на офіційних сторінках МІПЛ! 

#CrimeaGlobal #CrimeaIsUkraine

0 Коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Актуальні публікації
Більше публікацій
Насильницькі зникнення
За останній місяць Росія затримала щонайменше 15 і засудила 39 цивільних українців

Приниження і переслідування вірних Україні мешканців окупованих територій — це щоденна практика, яка має різні форми, але одну мету: залякати, придушити будь-який, навіть символічний, опір окупації. За два останні тижні квітня росіяни затримали щонайменше шість мешканців окупованих через політичні мотиви територій і засудили — 20. Всього за квітень затримали щонайменше 15 і засудили щонайменше 39 цивільних українців.

8 Травня 2025

Адвокація
Українські правозахисники пропонують ОБСЄ нову тактику звільнення викрадених Росією цивільних українців

Катування, ізоляція, вбивства і морок російських тюрем. У Відні українські правозахисники розповіли світові про долю тисяч цивільних, які стали заручниками окупаційного режиму. У центрі уваги — історії незаконно затриманих журналістів, мерів, активістів і нові пропозиції, як їх звільнити.

7 Травня 2025

Військовополонені
Родини загиблих у російському полоні військових мають отримувати 15 мільйонів гривень

Уповноважена президента з питань захисту прав військовослужбовців Ольга Решетилова вважає, що родини загиблих у полоні мають отримувати таку ж допомогу, як і родини військових, що загинули на полі бою. Для врегулювання цього питання у Верховній Раді зареєстрували відповідний законопроєкт. Розповідаємо, чому він важливий.

5 Травня 2025

Більше публікацій