Send Lette
Без категорії

Фотовиставка МІПЛ в Осло — з роботами Віктора Ковальчука і Євгена Малолєтки

До 25 лютого в Galleri Albin Upp триває виставка «Боротьба України за свободу», яку організував Norwegian Helsinki Committee до річниці початку повномасштабної війни в Україні. В галереї представлені фотографії, фільми, картини українських авторів.

Медійна ініціатива за права людини бере участь зі світлинами Віктора Ковальчука, польового фотографа організації, і Євгена Малолєтки, відомого, зокрема, фотографіями з окупованого Маріуполя. Роботи Віктора і Євгена зібрані в фотовиставку «Україна після вторгнення 24 лютого».

Серед інших активностей в рамках виставки — показ фільму убитого режисера Мантаса Кведаравічюса «Маріуполіс 2», представлення роботи Норвезького Гельсінського Комітету з документування в Україні, і виставка «Життя не може зупинитися тут», яка розробляється у співпраці з українськими організаціями LGBTIQ+, Асоціацією FRI та Oslo Pride і присвячена тому, як війна вплинула на квір-людей України та їхню боротьбу за свободу.

Окрім безпосередньо виставки робіт, в просторі галереї проводитимуться дискусії, презентації та інших заходи, пов’язані з Україною, війною, українською ідентичністю та культурою.

Чекаємо на вас в Galleri Albin Upp за адресою Briskebyveien 42, Oslo. Якщо знаєте міжнародних колег, яким буде цікаво відвідати цю виставку, поділіться з ними цим заходом.

Фото: Ludvig Gundersen

Публікацію підготовлено за підтримки Празького громадянського центру.

0 Коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі публікації
Свідчення під катуваннями: як у Таганрозі вибивають зізнання у тероризмі

У Ростові-на-Дону закінчився суд над Олександром Максимчуком, військовополоненим азовцем. Чоловіку дали 20 років ув'язнення за “участь у терористичній організації”, але фактично — за захист України у складі сил безпеки й оборони. Максимчук — ледь не єдиний український полонений, який, перебуваючи за ґратами, публічно заявляє про катування.

21 Грудня 2024

Правозахисницю і волонтерку Олену Бєлячкову нагородили медаллю “Честь. Слава. Держава”

Олену Бєлячкову, координаторку родин зниклих безвісти і полонених Медійної ініціативи за права людини та волонтерку з 10-річним стажем, нагородили медаллю Київського міського голови “Честь. Слава. Держава” за мужність, патріотизм та високу громадянську позицію. 

29 Листопада 2024

Єрмак у Канаді озвучив план звільнення цивільних українців з російського полону. До його розробки долучилась МІПЛ

Андрій Єрмак, керівник Офісу президента України, під час Міністерської конференції з людського виміру Формули миру у Монреалі заявив, що міжнародна спільнота має спрямувати зусилля на звільнення цивільних, яких утримує Росія. Про це йдеться на сайті президента України. 

31 Жовтня 2024

Більше публікацій
Ми у соцмережах
Актуальні публікації
Більше публікацій
Адвокація
Голова МІПЛ Ольга Решетилова призначена Уповноваженим президента України з питань захисту прав військовослужбовців і членів їх сімей

Володимир Зеленський підписав указ про призначення Ольги Кобилинської, більш відомої за дівочим прізвищем Решетилова, Уповноваженим президента з питань захисту прав військовослужбовців і членів їх сімей. Відповідний указ опубліковано на сайті глави держави.

30 Грудня 2024

Війна і правосуддя
Аграрій із Куп’янська, який нібито торгував із Росією, каже про “погрози СБУ”. Репортаж із суду в Харкові про справу, яка триває два роки

Едуард Лебеденко з Куп`янська Харківської області. Він був директором приватного підприємства “Полесадсервіс”. Слідчі вважають, що під час окупації району він співпрацював із росіянами — отримав від них дозвіл на торгівлю та продавав продукцію в Росію. МІПЛ побувала на двох останніх засіданнях та розповідає про перебіг справи.

30 Грудня 2024

Насильницькі зникнення
У Ростові до 18 і більше років засудили трьох українців за замах на Леніна — бойовика “ДНР”

37-річну Наталію Власову та 46-річного Віктора Шидловського представники проросійських квазіструктур так званої “ДНР” затримали 21 березня 2019 року під час перетину контрольно-пропускного пункта “Оленівка”. Обидвоє їхали в окупований Донецьк, ніби з підробленими документами на прізвище Петренко. У Донецьку їх вже чекав знайомий 47-річний Сергій Грузинов. Під час судового засідання всі троє заявили, що під катуваннями оговорили себе, взявши на себе злочини, які не вчиняли.

30 Грудня 2024

Більше публікацій