Send Lette
Без категорії

Фотовиставка МІПЛ в Осло — з роботами Віктора Ковальчука і Євгена Малолєтки

До 25 лютого в Galleri Albin Upp триває виставка «Боротьба України за свободу», яку організував Norwegian Helsinki Committee до річниці початку повномасштабної війни в Україні. В галереї представлені фотографії, фільми, картини українських авторів.

Медійна ініціатива за права людини бере участь зі світлинами Віктора Ковальчука, польового фотографа організації, і Євгена Малолєтки, відомого, зокрема, фотографіями з окупованого Маріуполя. Роботи Віктора і Євгена зібрані в фотовиставку «Україна після вторгнення 24 лютого».

Серед інших активностей в рамках виставки — показ фільму убитого режисера Мантаса Кведаравічюса «Маріуполіс 2», представлення роботи Норвезького Гельсінського Комітету з документування в Україні, і виставка «Життя не може зупинитися тут», яка розробляється у співпраці з українськими організаціями LGBTIQ+, Асоціацією FRI та Oslo Pride і присвячена тому, як війна вплинула на квір-людей України та їхню боротьбу за свободу.

Окрім безпосередньо виставки робіт, в просторі галереї проводитимуться дискусії, презентації та інших заходи, пов’язані з Україною, війною, українською ідентичністю та культурою.

Чекаємо на вас в Galleri Albin Upp за адресою Briskebyveien 42, Oslo. Якщо знаєте міжнародних колег, яким буде цікаво відвідати цю виставку, поділіться з ними цим заходом.

Фото: Ludvig Gundersen

Публікацію підготовлено за підтримки Празького громадянського центру.

0 Коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі публікації
Свідчення під катуваннями: як у Таганрозі вибивають зізнання у тероризмі

У Ростові-на-Дону закінчився суд над Олександром Максимчуком, військовополоненим азовцем. Чоловіку дали 20 років ув'язнення за “участь у терористичній організації”, але фактично — за захист України у складі сил безпеки й оборони. Максимчук — ледь не єдиний український полонений, який, перебуваючи за ґратами, публічно заявляє про катування.

21 Грудня 2024

Правозахисницю і волонтерку Олену Бєлячкову нагородили медаллю “Честь. Слава. Держава”

Олену Бєлячкову, координаторку родин зниклих безвісти і полонених Медійної ініціативи за права людини та волонтерку з 10-річним стажем, нагородили медаллю Київського міського голови “Честь. Слава. Держава” за мужність, патріотизм та високу громадянську позицію. 

29 Листопада 2024

Єрмак у Канаді озвучив план звільнення цивільних українців з російського полону. До його розробки долучилась МІПЛ

Андрій Єрмак, керівник Офісу президента України, під час Міністерської конференції з людського виміру Формули миру у Монреалі заявив, що міжнародна спільнота має спрямувати зусилля на звільнення цивільних, яких утримує Росія. Про це йдеться на сайті президента України. 

31 Жовтня 2024

Більше публікацій
Ми у соцмережах
Актуальні публікації
Більше публікацій
Військовополонені
Коордштаб призупинив роботу своїх регіональних центрів: родини полонених і зниклих безвісти проти

З 1 квітня 2025 року регіональні консультаційні центри Координаційного штабу у Миколаєві, Харкові, Львові та Вінниці призупинили свою роботу. Розповідаємо, що створять натомість та як реагують на це родин полонених та зниклих безвісти.

2 Квітня 2025

Насильницькі зникнення
ФСБ за спинами зрадників: як росіяни окуповували Голу Пристань

Упродовж всього 2022 року росіяни намагалися збудувати на окупованій Херсонщині власні органи влади, і головне — репресивний апарат із місцевих колаборантів. Вони мали б працювати під наглядом ФСБ, яку підсилювали передусім зрадниками із Криму, окупованих частин Донеччини і Луганщини, бійцями “Беркуту”, що втекли після Майдану, колишніми українськими топпосадовцями.

1 Квітня 2025

Аналітика
На 300% зросли терміни ув’язнення: Росія засуджує українців жорстокіше, ніж до повномасштабної війни  

31 березня в інформаційному агентстві “Укрінформ” представили дослідження про політику судового переслідування українських цивільних та військовополонених Росією, яке має ознаки воєнних злочинів та злочину проти людяності. Авторами дослідження стали Центр прав людини ZMINA, Медійна ініціатива за права людини (МІПЛ), онлайн видання “Ґрати” та ГО “Кримський процес”.

31 Березня 2025

Більше публікацій