Send Lette
Без категорії

Фотовиставка МІПЛ в Осло — з роботами Віктора Ковальчука і Євгена Малолєтки

До 25 лютого в Galleri Albin Upp триває виставка «Боротьба України за свободу», яку організував Norwegian Helsinki Committee до річниці початку повномасштабної війни в Україні. В галереї представлені фотографії, фільми, картини українських авторів.

Медійна ініціатива за права людини бере участь зі світлинами Віктора Ковальчука, польового фотографа організації, і Євгена Малолєтки, відомого, зокрема, фотографіями з окупованого Маріуполя. Роботи Віктора і Євгена зібрані в фотовиставку «Україна після вторгнення 24 лютого».

Серед інших активностей в рамках виставки — показ фільму убитого режисера Мантаса Кведаравічюса «Маріуполіс 2», представлення роботи Норвезького Гельсінського Комітету з документування в Україні, і виставка «Життя не може зупинитися тут», яка розробляється у співпраці з українськими організаціями LGBTIQ+, Асоціацією FRI та Oslo Pride і присвячена тому, як війна вплинула на квір-людей України та їхню боротьбу за свободу.

Окрім безпосередньо виставки робіт, в просторі галереї проводитимуться дискусії, презентації та інших заходи, пов’язані з Україною, війною, українською ідентичністю та культурою.

Чекаємо на вас в Galleri Albin Upp за адресою Briskebyveien 42, Oslo. Якщо знаєте міжнародних колег, яким буде цікаво відвідати цю виставку, поділіться з ними цим заходом.

Фото: Ludvig Gundersen

Публікацію підготовлено за підтримки Празького громадянського центру.

0 Коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі публікації
Єрмак у Канаді озвучив план звільнення цивільних українців з російського полону. До його розробки долучилась МІПЛ

Андрій Єрмак, керівник Офісу президента України, під час Міністерської конференції з людського виміру Формули миру у Монреалі заявив, що міжнародна спільнота має спрямувати зусилля на звільнення цивільних, яких утримує Росія. Про це йдеться на сайті президента України. 

31 Жовтня 2024

Правозахисники вимагають від державних органів розробити покроковий механізм дій для родичів зниклих безвісти

Попри те, що війна в Україні триває понад 10 років, українська влада досі не напрацювали для родин зниклих безвісти єдиного покрокового механізму дій для забезпечення юридичного статусу, пошуку своїх рідних та отримання належних прав і соціальних гарантій.

30 Серпня 2024

Як підтвердити факт, що людину тримали чи утримують у російському полоні: інструкція

МІПЛ та ZMINA підготували інструкцію про те, як встановлити факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України, на які питання варто звернути увагу під час підготовки документів для подачі у відповідні органи і що робити у разі відмови.

14 Серпня 2024

Більше публікацій
Ми у соцмережах
Актуальні публікації
Більше публікацій
Війна і правосуддя
Розголошення державної таємниці, Оксана Марченко та воєнні злочини: 90 справ щодо війни, за якими радимо стежити наступного тижня

Медійна ініціатива за права людини продовжує стежити за найрезонанснішими справами війни, які розглядають українські суди. Мова йде про воєнні злочини, колабораціонізм, державну зраду, несанкціоноване поширення інформації про ЗСУ та глорифікацію Росії.

10 Листопада 2024

Війна і правосуддя
Суд виправдав Оголь, обвинувачену у державній зраді: ймовірно, це перший подібний вирок 

Через недоведення провини Ленінський районний суд Миколаєва виправдав Світлану Оголь, обвинувачену у держзраді. Про це повідомляє кореспондентка МІПЛ, яка була на засіданні. За даними моніторингу МІПЛ, це перший виправдувальний вирок за статтею про державну зраду з початку повномасштабної війни.

8 Листопада 2024

Війна і правосуддя
В Україні вперше очно судять російського армійця за страту військовополоненого — репортаж із зали суду

У Запоріжжі розпочали судовий процес щодо Дмитра Курашова, російського військового. Його обвинуваченого у розстрілі Віталія Годнюка, українського військовополоненого. На початку цього року Курашова взяли у полон. Тож це перший випадок, коли обвинувачений у страті перебуває на лаві підсудних. Раніше суди розглядали такі справи лише заочно.  

7 Листопада 2024

Більше публікацій