Send Lette
Без категорії

Фотовиставка МІПЛ в Осло — з роботами Віктора Ковальчука і Євгена Малолєтки

До 25 лютого в Galleri Albin Upp триває виставка «Боротьба України за свободу», яку організував Norwegian Helsinki Committee до річниці початку повномасштабної війни в Україні. В галереї представлені фотографії, фільми, картини українських авторів.

Медійна ініціатива за права людини бере участь зі світлинами Віктора Ковальчука, польового фотографа організації, і Євгена Малолєтки, відомого, зокрема, фотографіями з окупованого Маріуполя. Роботи Віктора і Євгена зібрані в фотовиставку «Україна після вторгнення 24 лютого».

Серед інших активностей в рамках виставки — показ фільму убитого режисера Мантаса Кведаравічюса «Маріуполіс 2», представлення роботи Норвезького Гельсінського Комітету з документування в Україні, і виставка «Життя не може зупинитися тут», яка розробляється у співпраці з українськими організаціями LGBTIQ+, Асоціацією FRI та Oslo Pride і присвячена тому, як війна вплинула на квір-людей України та їхню боротьбу за свободу.

Окрім безпосередньо виставки робіт, в просторі галереї проводитимуться дискусії, презентації та інших заходи, пов’язані з Україною, війною, українською ідентичністю та культурою.

Чекаємо на вас в Galleri Albin Upp за адресою Briskebyveien 42, Oslo. Якщо знаєте міжнародних колег, яким буде цікаво відвідати цю виставку, поділіться з ними цим заходом.

Фото: Ludvig Gundersen

Публікацію підготовлено за підтримки Празького громадянського центру.

0 Коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі публікації
СБУ, воєнні злочини та державна зрада: 33 справи щодо війни, за якими радимо стежити цього тижня

Медійна ініціатива за права людини продовжує відстежувати судовий розгляд справ щодо війни. Щотижня ми публікуємо розклад найрезонансніших судових засідань, розповідаючи про те, де, коли, кого і за що судять.

8 Квітня 2024

Спільне звернення Коаліції “Україна. 5 ранку” щодо масових обстрілів об’єктів критичної інфраструктури України 22 березня 2024 року

Вночі 22 березня 2024 року Росія завдала масованих ракетних ударів по об’єктах критичної цивільної (в першу чергу — енергетичної) інфраструктури України, яка призвела до руйнування цивільних об’єктів.

22 Березня 2024

Розгляд справи Ягідного завершено. Суддя у нарадчій кімнаті

За даними слідства 15 військових РФ під час окупації село Ягідне на Чернігівщині, примусово зігнали цивільних та утримували їх в підвалі місцевої школи. Майже місяць аж до звільнення села там у задусі й тісноті утримували 368 людей. 27 лютого у цій справі відбулись дебати.

29 Лютого 2024

Більше публікацій
Ми у соцмережах
Актуальні публікації
Більше публікацій
Війна і правосуддя
Ухилянти, афганські літаки та аграрії: 51 справа щодо війни, за якою радимо стежити наступного тижня

Медійна ініціатива за права людини продовжує відстежувати судовий розгляд справ щодо війни. Щотижня ми публікуємо розклад найрезонансніших судових засідань, розповідаючи про те, де, коли, кого і за що судять.

12 Квітня 2024

Адвокація
“Міжнародне право недієве, коли одна зі сторін не дотримується правил”, — Ольга Решетилова в Осло

Ольга Решетилова, голова Медійної ініціативи за права людини, взяла участь в одній із дискусійних панелей конференції Норвезького Гельсінського комітету, яка відбулася в Осло. Разом із Лене Ваттеланд, керівницею Центру документації та притягнення до відповідальності НГК, вони обговорили проблему притягнення до відповідальності винних у воєнних злочинах Росії. 

11 Квітня 2024

Аналітика
Примусова паспортизація. Як українцям на окупованих територіях та в РФ нав’язують російське громадянство

Коаліція "Україна. П'ята ранку", до якої входить Медійна ініціатива за права людини, підготувала спільну аналітику. Мета дослідження: простежити ключові етапи та практики впровадження політики нав’язування громадянства РФ українським громадянам, а також надати правову кваліфікацію таких дій — у межах міжнародного права і в межах українського законодавства.

10 Квітня 2024

Більше публікацій