Send Lette
Конкурси і тендери

Конкурс на надання аудиторських послуг

Громадська організація “Медійна ініціатива за права людини” оголошує конкурсний відбір серед суб’єктів аудиторської діяльності для проведення внутрішнього аудиту фінансової звітності неурядової організації.

Вимоги: необхідно провести аудит фінансової звітності громадської організації за всі роки її існування (протягом 2016-2020 років). Термін виконання – до 15 березня 2021 року.

Термін подання конкурсних пропозицій – до 23 грудня 2020 року.

Критерії оцінки:
– запропонована вартість послуг;
– строки виконання послуг;
– репутація аудитора;
– досвід роботи з неурядовими організаціями – обов’язковий.

Для участі в конкурсі необхідно подати заявку, яка має містити таку інформацію: назву компанії, ідентифікаційний код юридичної особи, адресу, номер свідоцтва та дату його видачі, контактну інформацію (телефон, e-mail, адреса web-сайту), ім’я контактної особи; а також – довідку про діяльність компанії; довідку про чисельність працівників та інформацію щодо кваліфікованого персоналу Аудитора (ПІБ та № сертифікату) з діючими сертифікатами, зокрема щодо ключового партнера з аудиту, який буде надавати послуги; довідку про досвід із проведення аудиту неурядових організацій; довідку щодо підтвердження проходження зовнішньої перевірки системи контролю якості; витяг з Реєстру аудиторів та суб’єктів аудиторської діяльності; комерційну пропозицію (перелік послуг, вартість в гривнях, строки та план проведення аудиту).

Усі зазначені документи варто надіслати на електронну адресу mihr.ngo@gmail.com

Рішення про вибір Аудитора буде оголошено на сайті Медійної ініціативи за права людини до 24 грудня 2020 року.

0 Коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Актуальні публікації
Більше публікацій
Війна і правосуддя
Вербування мера Очакова, шпигунство, коханий із “ДНР”: 88 справ щодо війни, за якими радимо стежити наступного тижня

Медійна ініціатива за права людини продовжує стежити за найрезонанснішими справами війни, які розглядають українські суди. Мова йде про воєнні злочини, колабораціонізм, державну зраду, несанкціоноване поширення інформації про ЗСУ та глорифікацію Росії.

4 Жовтня 2024

Насильницькі зникнення
Мешканка Мелітополя, яку разом з чоловіком викрали окупанти, померла в російському ув’язненні

Мелітополь — одне з тих українських міст, яке Росія захопила в перші ж дні повномасштабного вторгнення. Росіяни відразу почали вдиратися до будинків, викрадати цивільних, залякувати їх і придушувати спротив окупантам. Серед тих, кого забрали, подружжя Тетяни й Олега Плачкових.

4 Жовтня 2024

Аналітика
Росія має відповісти за злочини проти людяності: у Варшаві презентували нове розслідування

Під час щорічної правозахисної конференції ОБСЄ у столиці Польщі МІПЛ презентувала масштабне розслідування про те, як Росія переслідує українців. Це вже друга його частина. У ній не лише детально описано злочини, скоєні російськими військовими у Київській, Чернігівській і Сумській областях, але й зафіксовано місця утримання українців, шляхи вивезення їх в Росію, названо імена і військові підрозділи, причетні до цих злочинів.

3 Жовтня 2024

Більше публікацій