Інші воєнні злочини

Медійна ініціатива приєдналася до Коаліції за Міжнародний кримінальний суд

Минулого тижня Медійна ініціатива за права людини стала членом міжнародної Коаліції за Міжнародний кримінальний суд. 

Це глобальна мережа з понад 2500 громадських організацій зі 150 країн. Коаліція за МКС працює у партнерстві зі своїми організаціями-членами по всьому світу з метою проведення справедливого, ефективного та незалежного розгляду справ, пов’язаних із геноцидом, воєнними злочинами та злочинами проти людяності Міжнародним кримінальним судом (МКС). Серед учасників Коаліції – є низка українських неурядових організацій.

Засновниці Медійної ініціативи брали участь у зустрічах з представниками як Коаліції, так і самого МКС із 2014 року. МІПЛ також підтримує позицію, що Україна має ратифікувати Римський Статут та привести національне законодавство у відповідність із міжнародним гуманітарним правом, за що наші колеги з неурядового сектору виступають вже протягом багатьох років. 

Щоб дізнатися більше про МКС, Римський Статут і чому Україні варто його ратифікувати, радимо переглянути матеріали наших колег —  Української правової консультативної групи.

0 Коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі публікації
Інші воєнні злочини
На Генасамблеї ООН нагадали про вбивство 16-річного Тіграна Оганнісяна

Під час виступу в рамках Генасамблеї ООН Уповноважений ВР з прав людини Дмитро Лубінець розповів, що просто перед вильотом до Сполучених Штатів мав розмову з матір’ю загиблого підлітка Тіграна Оганнісяна

22 Вересня 2023

Інші воєнні злочини
“Гаряча точка світу” на мапі катувань: Спеціальна доповідачка ООН Еліс Джил Едвардс зустрілась з українськими правозахисниками в Києві

У п’ятницю у рамках свого візиту до України офіс МІПЛ відвідала Спеціальна доповідачка ООН з питань катувань […]

8 Вересня 2023

Інші воєнні злочини
Любов Смачило: Росія зобовʼязана негайно звільнити цивільних українців з полону

Медійна ініціативи за права людини бере участь у конференції щодо українських жінок, яких викрала і утримує в неволі Росія. Захід відбувається в Анкарі.

29 Серпня 2023

Більше публікацій
Ми у соцмережах
Актуальні публікації
Більше публікацій
Адвокація
“Треба змінити споживацький підхід до жертв війни і їхніх трагедій”, — Ольга Решетилова

Складається враження, що правосуддя дуже часто не встигає за запитом на справедливість. Воно складне. Воно іноді залежне від політики. Разом із тим, уявлення про справедливість також не мають бути інфантильними. Прагнучи справедливості, ми повинні брати на себе відповідальність.

7 Грудня 2023

Війна і правосуддя
У США чотирьох російських військових звинуватили у воєнних злочинах

США оголосили звинувачення чотирьом військовим армії РФ у воєнних злочинах: тортурах, незаконному ув’язненні та нелюдському поводженні. Вони скоїли це проти американця під час окупації Херсонської області.

7 Грудня 2023

Насильницькі зникнення
Вбивства в Гостомельському аеропорту: перша ексгумація тіла 

31 березня 2022 року російські війська залишили Бучу. Після так званого “жеста доброї волі” світ побачив справжнє обличчя рашизму — впродовж 33 днів окупації росіяни вбивали, катували, ґвалтували і мародерили. Ми розповідаємо історію місцевої жительки Юлії Баіш-Луцик і її чоловіка, якого викрали та вбили росіяни.

7 Грудня 2023

Більше публікацій