Інші воєнні злочини

МІПЛ публікує звіт про схеми обходу кримських санкцій та проблему притягнення до відповідальності

На цій сторінці ви можете знайти аналітичну доповідь Алі Шандри “Кримські санкції: гучні випадки порушень та проблема моніторингу і притягнення до відповідальності», яку авторка підготувала на прохання Медійної ініціативи за права людини.
Читати доповідь Алі Шандри

Цей документ присвячений темі “кримських санкцій”, зокрема, випадкам їх порушення західними компаніями, а також проблемі притягнення до відповідальності за такі порушення. Ми сподіваємось, що доповідь стане приводом для обговорення проблеми порушення “кримських санкцій” та можливих змін до санкційного законодавства ЄС, які вже анонсовані в Брюсселі і на які Україні варто звернути увагу.

Усі лінки в доповіді — гіперактивні, так само як мапа, вміщена на початку другого розділу.

Олександра Шандра є експерткою і головною редакторкою Euromaidan Press, українською журналісткою, авторкою розслідування про порушення санкцій ЄС компанією Siemens при ввезенні газових турбін для електростанцій окупованого Криму.

Аналітичний матеріал підготовлено в рамках проєкту “Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні”, що реалізується ГО “Медійна ініціатива за права людини” за підтримки МЗС Данії і Програми розвитку ООН (ПРООН; United Nations Development Programme).

0 Коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *