Інші воєнні злочини

МІПЛ затвердила Політику про протидію сексуальному насильству

Громадська організація “Медійна ініціатива за права людини” затвердила Загальними зборами від 26 лютого 2021 року Політику про протидію сексуальному насильству. 

“Ми усвідомлюємо: насильство, зокрема сексуальне та гендерно-обумовлене, – крайня форма дискримінації та грубе порушення прав людини, і будь-який такий прояв, окрім усього іншого, підриває репутацію організації”, — зазначається у документі.

У Політиці йдеться про те, що МІПЛ проголошує неприйнятність будь-яких форм дискримінації як всередині організації, так і з боку будь-кого із членкинь/членів, найманих працівниць/працівників, волонтерок/волонтерів, зокрема сексуальних домагань у будь-якій формі (включно з дискримінаційними висловлюваннями, утисками) та вживає всіх заходів для унеможливлення та попередження подібних випадків. 

Політика грунтується на положеннях, викладених у Бюлетені Генерального Секретаря ООН ST/SGB/2003/13, а також Законі України “Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків”. Політика з протидії сексуальним домаганням МІПЛ розповсюджується на всіх членкинь/членів організації, а також найманих працівниць/працівників організації та волонтерок/волонтерів.

“Сексуальним домаганням МІПЛ вважає дії сексуального характеру, виражені словесно (погрози, залякування, непристойні зауваження) або фізично (дотики, поплескування), що принижують чи ображають осіб, які перебувають у відносинах трудового, службового, матеріального чи іншого підпорядкування”, — пояснюється у документі.

Організація зобов’язується застосовувати санкції до будь-кого із членкинь/членів ГО, найманих працівниць/працівників, волонтерок/волонтерів, хто вчинив вказані дії.

Політика розроблена в рамках проєкту, що реалізується МІПЛ за підтримки ООН Жінки.

0 Коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі публікації
Інші воєнні злочини
“Українські діти перебувають в заручниках у росіян. До них застосовують тортури”, — Анастасія Пантелєєва

Двох підлітків із окупованого Бердянська — Тіграна Оганнісяна і його друга Микиту Ханганова — росіяни утримують, як […]

2 Червня 2023

Інші воєнні злочини
“Щось занадто гордо пішла, давай гранату в спину кинемо”, — Людмила Никитенко про викрадення окупантами та депортацію із власного дому

Мешканку Запорізької області Людмилу Никитенко росіяни викрали із дому восени минулого року. Після побоїв та майже місяця […]

17 Травня 2023

Інші воєнні злочини
Армія, кохання, війна і зрада сусідів: як колишні атовці з-під Маріуполя опинилися в російському полоні

Понад рік на тимчасово окупованій території Донецької області росіяни утримують у заручниках колишніх атовців Артема Кобилівського і Дмитра Кацуру. До повномасштабного вторгнення Росії чоловіки не були знайомі, але їхні життєві шляхи виявилися дуже схожими

12 Травня 2023

Більше публікацій
Ми у соцмережах
Актуальні публікації
Більше публікацій
“У розумінні військових Каховська ГЕС чи ЗАЕС не мають захисту, адже під час війни міжнародне законодавство безсенсове, це просто шматки паперу”, — Ґлен Ґрант

Руйнування Каховської ГЕС продемонструвало, що міжнародне право, яке прямо захищає небезпечні обʼєкти цивільної інфраструктури від атак військових, неефективне. МІПЛ спробувала розібратися, чому так відбувається, які інші обʼєкти перебувають у небезпеці і чи може міжнародна спільнота їх захистити.

7 Червня 2023

Військовополонені
Тульська колонія суворого режиму: полонених українців етапують все далі від кордону

Територія колонії у Донському — це головна двоповерхова будівля з камерами-двориками для прогулянок. Уздовж коридору — камери. У камерах — нари, стіл, дві лавки, туалет, умивальник, шафа для засобів гігієни. Камери розраховані на 10-24 особи, видно, що пропускна спроможність збільшена вже після початку великої війни.

6 Червня 2023

Інші воєнні злочини
“Українські діти перебувають в заручниках у росіян. До них застосовують тортури”, — Анастасія Пантелєєва

Двох підлітків із окупованого Бердянська — Тіграна Оганнісяна і його друга Микиту Ханганова — росіяни утримують, як […]

2 Червня 2023

Більше публікацій