Send Lette
SendList

НАДІШЛІТЬ ЛИСТА ДО ПОСОЛЬСТВА РОСІЇ У ВАШІЙ КРАЇНІ З ВИМОГОЮ НЕГАЙНО ЗВІЛЬНИТИ УКРАЇНСЬКИХ ЦИВІЛЬНИХ ЗАРУЧНИКІВ

В якій країні ви б не були, напишіть листа до найближчого посольства РФ з негайною вимогою розшукати цивільних українців та звільнити — всіх одразу чи конкретну особу, про яку ми розповідаємо. Ваш голос може стати вирішальним у цьому процесі повернення цивільних людей додому і до нормального життя. Завдяки вашим діям та свідомій громадянській позиції ми зможемо посилити тиск на Російську Федерацію та допомогти тим, хто потребує нашої підтримки найбільше.

Надішліть листа сьогодні і допоможіть повернути бранців додому!

0 Коментарів

Наразі коментарі закриті.

Ми у соцмережах
Актуальні публікації
Більше публікацій
Справа Ягідного, Діана Панченко та “російська громада” Полтави: 29 справ щодо війни, за якими радимо стежити наступного тижня

Медійна ініціатива за права людини продовжує відстежувати судовий розгляд справ щодо війни. Щотижня ми публікуємо розклад найрезонансніших судових засідань, розповідаючи про те, де, коли, кого і за що судять.

24 Лютого 2024

Тимчасовий пункт. Як українські полонені проходили через Шебекіно

На початку повномасштабного вторгнення РФ очікувала, що Шебекіно прийматиме українських біженців і біженок, проте очікуваних масштабів не було, тож росіяни швидко знайшли для міста іншу роль. МІПЛ продовжує документувати свідчення звільнених із полону — цього разу розповідаємо про табір у Шебекіно.

23 Лютого 2024

Аналітика
Загибель українських військових у російському полоні — МІПЛ презентувала аналітику

Мета аналітики — наголосити на неналежному утриманні українців у російському полоні та проблемах із забезпеченням їхніх прав і притягненням до відповідальності винних у тортурах.

22 Лютого 2024

Більше публікацій