SendList

НАДІШЛІТЬ ЛИСТА ДО ПОСОЛЬСТВА РОСІЇ У ВАШІЙ КРАЇНІ З ВИМОГОЮ НЕГАЙНО ЗВІЛЬНИТИ УКРАЇНСЬКИХ ЦИВІЛЬНИХ ЗАРУЧНИКІВ

В якій країні ви б не були, напишіть листа до до найближчого посольства РФ з негайною вимогою розшукати цивільних українців та звільнити — всіх одразу чи конкретну особу, про яку ми розповідаємо. Ваш голос може стати вирішальним у цьому процесі повернення цивільних людей додому і до нормального життя. Завдяки вашим діям та свідомій громадянській позиції ми зможемо посилити тиск на Російську Федерацію та допомогти тим, хто потребує нашої підтримки найбільше. Надішліть листа сьогодні і допоможіть повернути бранців додому!

0 Коментарів

Наразі коментарі закриті.

Ми у соцмережах
Актуальні публікації
Більше публікацій
Інші воєнні злочини
На Генасамблеї ООН нагадали про вбивство 16-річного Тіграна Оганнісяна

Під час виступу в рамках Генасамблеї ООН Уповноважений ВР з прав людини Дмитро Лубінець розповів, що просто перед вильотом до Сполучених Штатів мав розмову з матір’ю загиблого підлітка Тіграна Оганнісяна

22 Вересня 2023

Аналітика
Заручники Росії: МІПЛ презентувала першу аналітику на основі задокументованих в системі iDoc воєнних злочинів РФ

Презентація аналітики “Безпідставні арешти та утримання цивільних заручників на північних територіях України. Аналіз задокументованих свідчень” відбулася в Осло. Співорганізаторами заходу стали МIПЛ і Норвезький Гельсінський Комітет.

21 Вересня 2023

Війна і правосуддя
“Чи може вона зрадити?” У справі Світлани Оголь допитали перших свідків

У Миколаєві судять Світлану Оголь. Жінку обвинувачують у тому, що вона здала окупантам колишнього атовця Сергія Кучерешка і ніби як зрадила Україну. МІПЛ побувала на судовому засіданні, де допитали перших свідків.

18 Вересня 2023

Більше публікацій