Інші воєнні злочини

Окупація Криму: погляд із Німеччини — звіт

Аналітична довідка присвячена тенденціям щодо сприйняття спроби анексії Криму Росією, які прослідковуються у Німеччині через 7 років після подій весни 2014 року. Для аналізу даних процесів було обрано саме ФРН з двох причин: по-перше, ця країна є ключовим торговельним партнером РФ серед інших членів ЄС; по-друге, Німеччина є найсильнішим політичним гравцем Євросоюзу.

У матеріалі проаналізовано вплив антиросійських санкцій на німецьку економіку, рівень підтримки таких санкцій серед німців, нехтування німецькими компаніями санкційного законодавства та передбачену відповідальність за це, а також присутність теми Криму у медійному та культурному просторі Німеччини. До документу також долучені рекомендації українському уряду щодо просування кримської тематики у ФРН на різних рівнях.

Авторка документу – Анастасія Магазова – українська журналістка родом із Криму. У якості кореспондентки співпрацювала із німецькими виданнями Deutsche Welle та Die Tageszeitung, є авторкою Радіо Свобода. Наразі здобуває ступінь магістра з політології у Вільному університеті Берліна.

Звіт доступний за цим посиланням — Окупація Криму погляд із Німеччини

0 Коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *