Інші воєнні злочини

Окупація Криму: погляд із Німеччини — звіт

Аналітична довідка присвячена тенденціям щодо сприйняття спроби анексії Криму Росією, які прослідковуються у Німеччині через 7 років після подій весни 2014 року. Для аналізу даних процесів було обрано саме ФРН з двох причин: по-перше, ця країна є ключовим торговельним партнером РФ серед інших членів ЄС; по-друге, Німеччина є найсильнішим політичним гравцем Євросоюзу.

У матеріалі проаналізовано вплив антиросійських санкцій на німецьку економіку, рівень підтримки таких санкцій серед німців, нехтування німецькими компаніями санкційного законодавства та передбачену відповідальність за це, а також присутність теми Криму у медійному та культурному просторі Німеччини. До документу також долучені рекомендації українському уряду щодо просування кримської тематики у ФРН на різних рівнях.

Авторка документу – Анастасія Магазова – українська журналістка родом із Криму. У якості кореспондентки співпрацювала із німецькими виданнями Deutsche Welle та Die Tageszeitung, є авторкою Радіо Свобода. Наразі здобуває ступінь магістра з політології у Вільному університеті Берліна.

Звіт доступний за цим посиланням — Окупація Криму погляд із Німеччини

0 Коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі публікації
Атака на Маріупольський драмтеатр: як це було. Говорять ті, хто вижив

16 березня 2022 року військові РФ зруйнували Маріупольський драмтеатр. Внаслідок атаки, за даними Маріупольської міськради, загинуло близько 300 людей. Однак точну кількість жертв не встановлено. РФ заявляє, ніби будівлю театру зсередини підірвав полк “Азов”. Проте цю версію спростовують свідки. З деякими з них поспілкувалася команда МІПЛ.

16 Березня 2023

Інші воєнні злочини
“Сказали до побачення, увели. Більше ми його не бачили”: свідчення дружини викраденого херсонця

Медійна ініціатива за права людини розпочинає публікувати серію інтерв’ю з українцями, які постраждали від російських злочинів. Саме […]

15 Березня 2023

Насильницькі зникнення
Незабаром на наших ресурсах: серія інтерв’ю з постраждалими від російських злочинів

Свідчення людей, що пережили окупацію, полон, втратили рідних чи зазнали катувань, — один з ключових доказів злочинів, […]

7 Березня 2023

Більше публікацій
Ми у соцмережах
Актуальні публікації
Більше публікацій
Насильницькі зникнення
Зниклі на Київщині. Історії трьох чоловіків, яких вважають зниклими безвісти

За офіційними даними влади, внаслідок російського вторгнення лише у Київській області 283 особи вважаються зниклими безвісти. Ірина […]

Вчора

У медіа
Воєнний злочин може бути ексцесом виконавця. Злочини проти людяності і геноцид — це вже планування

В інтерв’ю Громадському радіо Андрій Яковлєв, юрист і експерт МІПЛ, пояснює, що означає ордер Міжнародного кримінального суду на арешт Путіна і чому суд зачепився за депортацію дітей, а не за інші злочини Російської Федерації в Україні.

Вчора

“Ти Микитина дівчина? Ходімо за мною”. Як росіяни викрали Микиту Бузінова з Чернігівщини

У березні минулого року під час окупації Чернігівщини Микиту вивезли в невідомому напрямку. Лише через дев’ять місяців його близькі дізналися, що Микиту можуть утримувати в СІЗО Бєлгорода.

23 Березня 2023

Більше публікацій