Інші воєнні злочини

Окупація Криму: погляд із Німеччини — звіт

Аналітична довідка присвячена тенденціям щодо сприйняття спроби анексії Криму Росією, які прослідковуються у Німеччині через 7 років після подій весни 2014 року. Для аналізу даних процесів було обрано саме ФРН з двох причин: по-перше, ця країна є ключовим торговельним партнером РФ серед інших членів ЄС; по-друге, Німеччина є найсильнішим політичним гравцем Євросоюзу.

У матеріалі проаналізовано вплив антиросійських санкцій на німецьку економіку, рівень підтримки таких санкцій серед німців, нехтування німецькими компаніями санкційного законодавства та передбачену відповідальність за це, а також присутність теми Криму у медійному та культурному просторі Німеччини. До документу також долучені рекомендації українському уряду щодо просування кримської тематики у ФРН на різних рівнях.

Авторка документу – Анастасія Магазова – українська журналістка родом із Криму. У якості кореспондентки співпрацювала із німецькими виданнями Deutsche Welle та Die Tageszeitung, є авторкою Радіо Свобода. Наразі здобуває ступінь магістра з політології у Вільному університеті Берліна.

Звіт доступний за цим посиланням — Окупація Криму погляд із Німеччини

0 Коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі публікації
Інші воєнні злочини
На Генасамблеї ООН нагадали про вбивство 16-річного Тіграна Оганнісяна

Під час виступу в рамках Генасамблеї ООН Уповноважений ВР з прав людини Дмитро Лубінець розповів, що просто перед вильотом до Сполучених Штатів мав розмову з матір’ю загиблого підлітка Тіграна Оганнісяна

22 Вересня 2023

Інші воєнні злочини
“Гаряча точка світу” на мапі катувань: Спеціальна доповідачка ООН Еліс Джил Едвардс зустрілась з українськими правозахисниками в Києві

У п’ятницю у рамках свого візиту до України офіс МІПЛ відвідала Спеціальна доповідачка ООН з питань катувань […]

8 Вересня 2023

Інші воєнні злочини
Любов Смачило: Росія зобовʼязана негайно звільнити цивільних українців з полону

Медійна ініціативи за права людини бере участь у конференції щодо українських жінок, яких викрала і утримує в неволі Росія. Захід відбувається в Анкарі.

29 Серпня 2023

Більше публікацій
Ми у соцмережах
Актуальні публікації
Більше публікацій
Більше публікацій