Send Lette
Cards

Олег Хвостенко

Олег Хвостенко

Дата зникнення: 2 липня 202 року

Місце зникнення: м. Дніпрорудне, Запорізька область

 

Другого липня 2022 року Олег Хвостенко, 63-річний охоронець із міста Дніпрорудне Запорізької області, разом із двоюрідною онукою пішов у банк, який він охороняв до вторгнення російських військ. Біля будівлі їх перестріли російські військові і затримали. Невдовзі дитину відпустили, а Олега, за словами очевидців, відвезли до окупованої міської ради. З тих пір рідні Олега нічого не чули про його долю. Лише раз родині вдалося знайти свідків, які стверджували, що бачили, як чоловіка з зав’язаними руками та разом із іншими цивільними перевозили вантажівкою в районі набережної міста. Родина Олега зверталась до українських правоохоронців, Офісу президента, Комітету ООН з прав людини, а також до псевдоправоохоронних органів на окупованих Росією територіях України. Утім жодної нової інформації про Олега Хвостенка дотепер немає.

Матеріал підготовлено за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Матеріал представляє позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження».

0 Коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Актуальні публікації
Більше публікацій
Насильницькі зникнення
За останній місяць Росія затримала щонайменше 15 і засудила 39 цивільних українців

Приниження і переслідування вірних Україні мешканців окупованих територій — це щоденна практика, яка має різні форми, але одну мету: залякати, придушити будь-який, навіть символічний, опір окупації. За два останні тижні квітня росіяни затримали щонайменше шість мешканців окупованих через політичні мотиви територій і засудили — 20. Всього за квітень затримали щонайменше 15 і засудили щонайменше 39 цивільних українців.

8 Травня 2025

Адвокація
Українські правозахисники пропонують ОБСЄ нову тактику звільнення викрадених Росією цивільних українців

Катування, ізоляція, вбивства і морок російських тюрем. У Відні українські правозахисники розповіли світові про долю тисяч цивільних, які стали заручниками окупаційного режиму. У центрі уваги — історії незаконно затриманих журналістів, мерів, активістів і нові пропозиції, як їх звільнити.

7 Травня 2025

Військовополонені
Родини загиблих у російському полоні військових мають отримувати 15 мільйонів гривень

Уповноважена президента з питань захисту прав військовослужбовців Ольга Решетилова вважає, що родини загиблих у полоні мають отримувати таку ж допомогу, як і родини військових, що загинули на полі бою. Для врегулювання цього питання у Верховній Раді зареєстрували відповідний законопроєкт. Розповідаємо, чому він важливий.

5 Травня 2025

Більше публікацій