Send Lette
About

RELEASE HOSTAGES: A DEMAND FOR FREEDOM CAMPAIGN

Release Hostages: A Demand for Freedom Campaign — кампанія із закликом до міжнародної спільноти діяти, аби врятувати життя та допомогти звільнити українців, яких взяла в заручники РФ.

Ми створили цю платформу з метою привернути увагу світу до проблеми утримання Російською Федерацією цивільних громадян України. Їх вона викрадала та викрадає на окупованих територіях. Йдеться про звичайних людей — водіїв, лікарів, вчителів, журналістів та інших різноманітних професій, віку, статті, які переважно не підтримали окупацію. Затримують навіть неповнолітніх. За даними МІПЛ, на кінець серпня 2023 року в заручниках РФ опинилося 1122 цивільних. Насправді, таких випадків може бути у кілька разів більше, оскільки затримання продовжуються навіть у хвилини, коли ви читаєте ці рядки.

Затримання відбуваються довільно, без пояснень причин — ані самі затримані, ані їх рідні часто не знають, чому вони опиняються в слідчих ізоляторах та тюрмах. Нашій організації вдалося встановити понад 80 діючих місць утримання, як на окупованій території, так і на території РФ. Там людей катують та тримають у жахливих умовах. Відомо про випадки смертей у полоні.

РФ про них мовчить, як і приховує імена всіх тих, кого затримує, не надаючи інформації їх родинам, не дозволяючи надати медичну допомогу, найняти адвоката, написати листа чи передати передачу. Навіть Міжнародний Комітет Червоного Хреста безсилий — Росія не надає його представникам доступу до місць утримання цивільних заручників.

Ми розповідаємо історії заручників, їхніх родин та разом з ними просимо про допомогу — повернути кожного українця додому. Приєднуйтеся до Release Hostages: A Demand for Freedom Campaign і станьте частиною цієї важливої справи.

0 Коментарів

Наразі коментарі закриті.

Ми у соцмережах
Актуальні публікації
Більше публікацій
Війна і правосуддя
У справі Медведєва 14 місяців не можуть почати досліджувати докази. Чому унікальна незаочна справа проти росіянина стоїть на місці? 

Андрій Медведєв ― російський військовий, якого судять очно за воєнний злочин. Він один із небагатьох, кого можна побачити на лаві підсудних ― тож процес історичний та унікальний. Але справа в суді вже 14 місяців, а досліджувати докази все ще не почали. МІПЛ пояснює, чому так відбувається. 

17 Червня 2024

Аналітика
Насильницькі зникнення: національна практика v. міжнародні стандарти

Проблема насильницьких зникнень набула нового значення для України через умови триваючого збройного конфлікту на її території. Починаючи з 2014 року, з окупації Кримського півострова та збройного протистояння у межах окремих районів у Донецькій та Луганській областях, правоохоронні органи України фіксували випадки зникнень та затримань осіб на території, яка перебувала під контролем РФ. Такі ж випадки продовжують документувати і після повномасштабного вторгнення РФ на територію України.

15 Червня 2024

Війна і правосуддя
Херсонський діджей-втікач, проієрей з Черкас і корегування по Миколаєву через Telegram: 56 справ щодо війни, за якими радимо стежити наступного тижня

Медійна ініціатива за права людини продовжує відстежувати судовий розгляд справ щодо війни. Щотижня ми публікуємо розклад найрезонансніших судових засідань, розповідаючи про те, де, коли, кого і за що судять.

15 Червня 2024

Більше публікацій