Send Lette
Адвокація

“Світ бачить, що робить Росія, яка вчиняє неспровоковану, невиправдану та жорстоку агресію проти свого сусіда”, — Анна-Марі Каллан

На Варшавській конференції з людського виміру ОБСЄ після сайдівенту МІПЛ “Цивільні заручники: за ґратами. Як I-DOC може допомогти виявити закономірності злочинів та виявити злочинців” Анна-Марі Каллан постійна представниця Ірландії при ОБСЄ, яка модерувала захід МІПЛ, виступила з промовою.

Публікуємо текст офіційної заяви:

“Ірландія найрішучішим чином засуджує напади на цивільних осіб і цивільні об’єкти, які заборонені міжнародним правом. Ми приголомшені атакою на мирних жителів села Гроза та подальшими трагічними атаками в Харкові минулого тижня. Масштаб людських страждань, спричинених агресивною війною Росії сім’ям і громадам по всій Україні, є невиправданим. Наші думки та співчуття сім’ям загиблих. Ті, хто замовляє та виконує такі атаки, відповідатимуть за свої дії та руйнування.

Цього тижня [під час сайдівенту МІПЛ] Постійне представництво Ірландії заслухало свідчення української матері, яку безпідставно затримали збройні сили РФ. Її утримували в полоні в жахливих умовах, відмовили в терміновій медичній допомозі та змусили слухати, як її сина катують.

Ми також почули благання матері, чий син, цивільний, був обстріляний, коли проводжав свою мачуху, яка йшла по продукти в Бучі. Кілька днів по тому він потрапив у полон і більш ніж рік перебуває під вартою в російській в’язниці. Його, як і тисячі інших, Російська Федерація утримує в заручниках і використовує як пішака у своїй деспотичній кампанії.

Ірландія високо оцінює хоробрість і силу духу цих жінок, які прибули до Варшави на Конференцію з людського виміру, щоб засвідчити військові злочини Росії.

Анна-Марі Каллан. Фото: Постійне представництво Ірландії при ОБСЄ

Світ бачить, що робить Росія. Світ бачить її експансіоністську владу, яка вчиняє неспровоковану, невиправдану та жорстоку агресію проти свого сусіда. Світ бачить, як Росія тероризує цивільне населення України, в тому числі найвразливіших дітей, людей похилого віку та людей із інвалідністю.

Жодне спотворення історії [Росією], жодні перешкоди на цьому чи інших форумах, жодні цинічні звинувачення в недобросовісності інших не можуть виправдати або змінити реальність того, що відбувається в Україні.

Світ бачить, що робить Росія, і Ірландія продовжуватиме працювати з міжнародними партнерами, щоб притягнути Росію до відповідальності за свої дії”.

Сайдівент МІПЛ відбувся за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Його зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені під час івенту, є виключною відповідальністю спікерів.

 

0 Коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі публікації
Адвокація
Чи можуть незахідні країни сприяти відновленню ефективності міжнародних організацій: результати панельної дискусії Crimea Global 2024

У межах Другої міжнародної конференції “Crimea Global. Understanding Ukraine through the South” відбулася друга панельна дискусія “Подолання кризи: роль країн Азії, Африки та Латинської Америки у відновленні ефективності міжнародних організацій та їхньої гуманітарної місії”.

22 Листопада 2024

Адвокація
Україна та незахідні країни мають багато спільних викликів, пов’язаних з Росією — Ольга Решетилова на відкритті Crimea Global

Виклики, що стоять перед Україною та незахідними країнами у зв’язку з Російською агресією багато у чому перетинаються. Про це сказала Ольга Решетилова, голова Медійної ініціативи за права людини, під час свого виступу на відкритті Другої міжнародної конференції «Crimea Global. Understanding Ukraine through the South».

22 Листопада 2024

Адвокація
Систематичне порушення РФ Женевських конвенцій — злочин проти людяності, — правозахисники

Практики жорстокого поводження і порушення прав українських військовополонених Російська Федерація застосовує від початку збройного конфлікту в Україні. З 2014 року методи РФ не змінилися, а стали більш масовими. У такій поведінці росіян простежується державна політика.

21 Листопада 2024

Більше публікацій
Ми у соцмережах
Актуальні публікації
Більше публікацій
Військовополонені
Проти України на боці Росії воюють громадяни Ірану, Єгипту, Бразилії, Сомалі, Куби та Шрі-Ланки – Усов

В українському полоні перебувають громадяни дев’яти незахідних країн, які воювали на боці Російської Федерації, і держава-агресорка не зверталася до України, щоб їх повернути. Про це 21 листопада заявив Дмитро Усов, секретар українського Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, під час однієї з панелей конференції Crimea Global 2024.

22 Листопада 2024

Адвокація
Чи можуть незахідні країни сприяти відновленню ефективності міжнародних організацій: результати панельної дискусії Crimea Global 2024

У межах Другої міжнародної конференції “Crimea Global. Understanding Ukraine through the South” відбулася друга панельна дискусія “Подолання кризи: роль країн Азії, Африки та Латинської Америки у відновленні ефективності міжнародних організацій та їхньої гуманітарної місії”.

22 Листопада 2024

Війна і правосуддя
Проведення окупантів на ТЕС, вербування матроса та заклик до геноциду: 77 справ щодо війни, за якими радимо стежити наступного тижня

Медійна ініціатива за права людини продовжує стежити за найрезонанснішими справами війни, які розглядають українські суди. Мова йде про воєнні злочини, колабораціонізм, державну зраду, несанкціоноване поширення інформації про ЗСУ та глорифікацію Росії.

22 Листопада 2024

Більше публікацій