Send Lette

Звірили цінності і розпланували майбутнє: три дні стратегічного планування в МІПЛ

У 2016 році Медійна ініціатива за права людини з’явилася як медійна команда, яка проводила журналістські розслідування порушень прав людини, пов’язаних, насамперед, з російським вторгненням у 2014-му.


Повномасштабна війна принесла злочини такого масштабу, яких світ не бачив десятки років. Сьогодні МІПЛ документує злочини Росії в Україні, складає списки постраждалих та співпрацює з цього приводу з правоохоронними органами і національними інституціями, досліджує квазіправову систему на окупованих територіях, стежить за судовими процесами у справах війни, готує аналітичні матеріали та проводить адвокаційну роботу на національному і міжнародному рівнях.


За цей рік команда збільшилась у кілька разів. І це не тільки відкрило нові можливості в нашій діяльності, але й спричинило виклики для організаційного розвитку. Саме тому ми три дні присвятили стратегічному плануванню* під керівництвом досвідченого фасилітатора Максима Єлігулашвілі.

Попри стрімке зростання команди, ми побачили, що спільне розуміння цінностей і місії МІПЛ залишаються незмінними. Проговорили внутрішні процеси і розпланували подальшу роботу.


Останній день сесії був присвячений міжнародній адвокації**. Лише за останній рік ми провели кілька масштабних адвокаційних заходів і поїздок за участі команди і постраждалих від злочинів росіян, зокрема — в ОБСЄ у Відні, в Штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку, в Женеві, в Конгресі США тощо. Стратегічне планування дозволило прояснити, як далі розвивати стосунки з міжнародними партнерами і посилювати Україну на міжнародних майданчиках.

Продовжуємо працювати.

**За фінансової підтримки чеської організації People in Need у рамках ініціативи SOS Ukraine. Зміст публікації не обов’язково збігається з позицією People in Need.

0 Коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Актуальні публікації
Більше публікацій
Військовополонені
Проти України на боці Росії воюють громадяни Ірану, Єгипту, Бразилії, Сомалі, Куби та Шрі-Ланки – Усов

В українському полоні перебувають громадяни дев’яти незахідних країн, які воювали на боці Російської Федерації, і держава-агресорка не зверталася до України, щоб їх повернути. Про це 21 листопада заявив Дмитро Усов, секретар українського Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, під час однієї з панелей конференції Crimea Global 2024.

22 Листопада 2024

Адвокація
Чи можуть незахідні країни сприяти відновленню ефективності міжнародних організацій: результати панельної дискусії Crimea Global 2024

У межах Другої міжнародної конференції “Crimea Global. Understanding Ukraine through the South” відбулася друга панельна дискусія “Подолання кризи: роль країн Азії, Африки та Латинської Америки у відновленні ефективності міжнародних організацій та їхньої гуманітарної місії”.

22 Листопада 2024

Війна і правосуддя
Проведення окупантів на ТЕС, вербування матроса та заклик до геноциду: 77 справ щодо війни, за якими радимо стежити наступного тижня

Медійна ініціатива за права людини продовжує стежити за найрезонанснішими справами війни, які розглядають українські суди. Мова йде про воєнні злочини, колабораціонізм, державну зраду, несанкціоноване поширення інформації про ЗСУ та глорифікацію Росії.

22 Листопада 2024

Більше публікацій