Send Lette

МІПЛ взяла участь у семінарі МКЗБ з питань пошуку зниклих безвісти

Міжнародна комісія з питань зниклих безвісти (МКЗБ) провела в Києві семінар для об’єднань сімей зниклих безвісти та громадських організацій, які працюють у цій сфері. Медійну ініціативу за права людини представляла Олена Бєлячкова, координаторка груп родин полонених.

Під час заходу його учасники обговорили майбутнє Спільної платформи зниклих безвісти, ідея створення якої виникла під час навчальної поїздки представників громадських організацій до штаб-квартири МКЗБ в Гаазі.

Як зазначає Альма Масіч, міжнародна консультантка МКЗБ, платформа допоможе родинам зниклих безвісти шукати своїх рідних і налагодити контакт із дотичними до цього національними органами України.

Координаторка груп родин полонених МІПЛ Олена Бєлячкова зауважила, що платформу треба налаштувати таким чином, аби державні органи були зобовʼязані відреагувати на звернення родин зниклих безвісти, своєчасно та в повному обсязі надавати їм необхідну інформацію.

Нагадаємо, що МІПЛ системно підтримує родини зниклих безвісти, разом із МКЗБ працює над цією проблемою і привертає до неї увагу громадськості.

0 Коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Актуальні публікації
Більше публікацій
Військовополонені
Проти України на боці Росії воюють громадяни Ірану, Єгипту, Бразилії, Сомалі, Куби та Шрі-Ланки – Усов

В українському полоні перебувають громадяни дев’яти незахідних країн, які воювали на боці Російської Федерації, і держава-агресорка не зверталася до України, щоб їх повернути. Про це 21 листопада заявив Дмитро Усов, секретар українського Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, під час однієї з панелей конференції Crimea Global 2024.

22 Листопада 2024

Адвокація
Чи можуть незахідні країни сприяти відновленню ефективності міжнародних організацій: результати панельної дискусії Crimea Global 2024

У межах Другої міжнародної конференції “Crimea Global. Understanding Ukraine through the South” відбулася друга панельна дискусія “Подолання кризи: роль країн Азії, Африки та Латинської Америки у відновленні ефективності міжнародних організацій та їхньої гуманітарної місії”.

22 Листопада 2024

Війна і правосуддя
Проведення окупантів на ТЕС, вербування матроса та заклик до геноциду: 77 справ щодо війни, за якими радимо стежити наступного тижня

Медійна ініціатива за права людини продовжує стежити за найрезонанснішими справами війни, які розглядають українські суди. Мова йде про воєнні злочини, колабораціонізм, державну зраду, несанкціоноване поширення інформації про ЗСУ та глорифікацію Росії.

22 Листопада 2024

Більше публікацій