Send Lette

МІПЛ взяла участь у семінарі МКЗБ з питань пошуку зниклих безвісти

Міжнародна комісія з питань зниклих безвісти (МКЗБ) провела в Києві семінар для об’єднань сімей зниклих безвісти та громадських організацій, які працюють у цій сфері. Медійну ініціативу за права людини представляла Олена Бєлячкова, координаторка груп родин полонених.

Під час заходу його учасники обговорили майбутнє Спільної платформи зниклих безвісти, ідея створення якої виникла під час навчальної поїздки представників громадських організацій до штаб-квартири МКЗБ в Гаазі.

Як зазначає Альма Масіч, міжнародна консультантка МКЗБ, платформа допоможе родинам зниклих безвісти шукати своїх рідних і налагодити контакт із дотичними до цього національними органами України.

Координаторка груп родин полонених МІПЛ Олена Бєлячкова зауважила, що платформу треба налаштувати таким чином, аби державні органи були зобовʼязані відреагувати на звернення родин зниклих безвісти, своєчасно та в повному обсязі надавати їм необхідну інформацію.

Нагадаємо, що МІПЛ системно підтримує родини зниклих безвісти, разом із МКЗБ працює над цією проблемою і привертає до неї увагу громадськості.

0 Коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Актуальні публікації
Більше публікацій
Військовополонені
Коордштаб призупинив роботу своїх регіональних центрів: родини полонених і зниклих безвісти проти

З 1 квітня 2025 року регіональні консультаційні центри Координаційного штабу у Миколаєві, Харкові, Львові та Вінниці призупинили свою роботу. Розповідаємо, що створять натомість та як реагують на це родин полонених та зниклих безвісти.

2 Квітня 2025

Насильницькі зникнення
ФСБ за спинами зрадників: як росіяни окуповували Голу Пристань

Упродовж всього 2022 року росіяни намагалися збудувати на окупованій Херсонщині власні органи влади, і головне — репресивний апарат із місцевих колаборантів. Вони мали б працювати під наглядом ФСБ, яку підсилювали передусім зрадниками із Криму, окупованих частин Донеччини і Луганщини, бійцями “Беркуту”, що втекли після Майдану, колишніми українськими топпосадовцями.

1 Квітня 2025

Аналітика
На 300% зросли терміни ув’язнення: Росія засуджує українців жорстокіше, ніж до повномасштабної війни  

31 березня в інформаційному агентстві “Укрінформ” представили дослідження про політику судового переслідування українських цивільних та військовополонених Росією, яке має ознаки воєнних злочинів та злочину проти людяності. Авторами дослідження стали Центр прав людини ZMINA, Медійна ініціатива за права людини (МІПЛ), онлайн видання “Ґрати” та ГО “Кримський процес”.

31 Березня 2025

Більше публікацій