Send Lette

МІПЛ організувала зустріч щодо заручниць ОРДЛО за участю посла Німеччини

Відбулася онлайн-зустріч за участі Надзвичайного і Повноважного Посла Федеративної Республіки Німеччина в Україні пані Анки Фельдгузен та родин і близьких заручників тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей.

Наприкінці минулого тижня в півторагодинному спілкуванні взяло участь дев’ять учасниць та учасників, які розповіли історії своїх близьких — всі вони наразі незаконно утримуються на тимчасово окупованих територіях, у Донецьку. Переважно йшлося про історії жінок-заручниць.

За інформацією МІПЛ, наразі в ОРДЛО утримуються щонайменше 170 осіб — ідеться про список тих, кого нам вдалося встановити та про чиє місце утримання нам відомо. Серед них — 15 жінок, зокрема, нещодавно затримана вагітна жінка Оксана Паршина.

Під час зустрічі, ініційованої Медійної ініціативою за права людини, учасники та учасниці зум-колу мали нагоду також поставити свої запитання пані Послу. Переважно вони стосувалися гуманітарних питань та перспектив участі Німеччини в перемовному процесі щодо звільнення заручників ОРДЛО.

Ми дякуємо Посольство Німеччини в Києві / Deutsche Botschaft Kiew за готовність до спілкування та участь у зустрічі пані Фельдгузен і її колег із числа співробітників Посольства.

Нагадуємо, в рамках проєкту «Жіноче обличчя заручників Донбасу», що реалізовується за фінансової підтримки Посольства, МІПЛ продовжує розповідати історії заручниць, а також дружин і матерів заручників, які намагаючись звільнити рідних людей з полону.
0 Коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Актуальні публікації
Більше публікацій
Військовополонені
Проти України на боці Росії воюють громадяни Ірану, Єгипту, Бразилії, Сомалі, Куби та Шрі-Ланки – Усов

В українському полоні перебувають громадяни дев’яти незахідних країн, які воювали на боці Російської Федерації, і держава-агресорка не зверталася до України, щоб їх повернути. Про це 21 листопада заявив Дмитро Усов, секретар українського Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, під час однієї з панелей конференції Crimea Global 2024.

22 Листопада 2024

Адвокація
Чи можуть незахідні країни сприяти відновленню ефективності міжнародних організацій: результати панельної дискусії Crimea Global 2024

У межах Другої міжнародної конференції “Crimea Global. Understanding Ukraine through the South” відбулася друга панельна дискусія “Подолання кризи: роль країн Азії, Африки та Латинської Америки у відновленні ефективності міжнародних організацій та їхньої гуманітарної місії”.

22 Листопада 2024

Війна і правосуддя
Проведення окупантів на ТЕС, вербування матроса та заклик до геноциду: 77 справ щодо війни, за якими радимо стежити наступного тижня

Медійна ініціатива за права людини продовжує стежити за найрезонанснішими справами війни, які розглядають українські суди. Мова йде про воєнні злочини, колабораціонізм, державну зраду, несанкціоноване поширення інформації про ЗСУ та глорифікацію Росії.

22 Листопада 2024

Більше публікацій