Send Lette

МІПЛ організувала зустріч щодо заручниць ОРДЛО за участю посла Німеччини

Відбулася онлайн-зустріч за участі Надзвичайного і Повноважного Посла Федеративної Республіки Німеччина в Україні пані Анки Фельдгузен та родин і близьких заручників тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей.

Наприкінці минулого тижня в півторагодинному спілкуванні взяло участь дев’ять учасниць та учасників, які розповіли історії своїх близьких — всі вони наразі незаконно утримуються на тимчасово окупованих територіях, у Донецьку. Переважно йшлося про історії жінок-заручниць.

За інформацією МІПЛ, наразі в ОРДЛО утримуються щонайменше 170 осіб — ідеться про список тих, кого нам вдалося встановити та про чиє місце утримання нам відомо. Серед них — 15 жінок, зокрема, нещодавно затримана вагітна жінка Оксана Паршина.

Під час зустрічі, ініційованої Медійної ініціативою за права людини, учасники та учасниці зум-колу мали нагоду також поставити свої запитання пані Послу. Переважно вони стосувалися гуманітарних питань та перспектив участі Німеччини в перемовному процесі щодо звільнення заручників ОРДЛО.

Ми дякуємо Посольство Німеччини в Києві / Deutsche Botschaft Kiew за готовність до спілкування та участь у зустрічі пані Фельдгузен і її колег із числа співробітників Посольства.

Нагадуємо, в рамках проєкту «Жіноче обличчя заручників Донбасу», що реалізовується за фінансової підтримки Посольства, МІПЛ продовжує розповідати історії заручниць, а також дружин і матерів заручників, які намагаючись звільнити рідних людей з полону.
0 Коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Актуальні публікації
Більше публікацій
Аналітика
На 300% зросли терміни ув’язнення: Росія засуджує українців жорстокіше, ніж до повномасштабної війни  

31 березня в інформаційному агентстві “Укрінформ” представили дослідження про політику судового переслідування українських цивільних та військовополонених Росією, яке має ознаки воєнних злочинів та злочину проти людяності. Авторами дослідження стали Центр прав людини ZMINA, Медійна ініціатива за права людини (МІПЛ), онлайн видання “Ґрати” та ГО “Кримський процес”.

31 Березня 2025

Аналітика
Російські суди переслідують українських військових як терористів — аналітика

Медійна ініціатива за права людини презентувала аналітику про те, як судова система Росії переслідує полонених українців. Документ ґрунтується на дослідженні понад 30 справ, які Росія порушила проти українських військових. Головний висновок полягає у тому, що кримінальне переслідування військовополонених — це широкомасштабна і системна урядова політика РФ.

31 Березня 2025

Насильницькі зникнення
Російські окупанти перетворили 20-річного студента з Мелітополя на “зрадника батьківщини”

Щоб вижити в окупованому Мелітополі Владислав Відлацький був вимушений отримати російський паспорт. У подальшому це дозволило окупантам порушити проти нього справу саме за статтею 275 Кримінального кодексу Росії, тобто за “державну зраду”. Його також звинуватили за 205 статтею, вона стосується тероризму.

31 Березня 2025

Більше публікацій