Send Lette

МІПЛ організувала зустріч щодо заручниць ОРДЛО за участю посла Німеччини

Відбулася онлайн-зустріч за участі Надзвичайного і Повноважного Посла Федеративної Республіки Німеччина в Україні пані Анки Фельдгузен та родин і близьких заручників тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей.

Наприкінці минулого тижня в півторагодинному спілкуванні взяло участь дев’ять учасниць та учасників, які розповіли історії своїх близьких — всі вони наразі незаконно утримуються на тимчасово окупованих територіях, у Донецьку. Переважно йшлося про історії жінок-заручниць.

За інформацією МІПЛ, наразі в ОРДЛО утримуються щонайменше 170 осіб — ідеться про список тих, кого нам вдалося встановити та про чиє місце утримання нам відомо. Серед них — 15 жінок, зокрема, нещодавно затримана вагітна жінка Оксана Паршина.

Під час зустрічі, ініційованої Медійної ініціативою за права людини, учасники та учасниці зум-колу мали нагоду також поставити свої запитання пані Послу. Переважно вони стосувалися гуманітарних питань та перспектив участі Німеччини в перемовному процесі щодо звільнення заручників ОРДЛО.

Ми дякуємо Посольство Німеччини в Києві / Deutsche Botschaft Kiew за готовність до спілкування та участь у зустрічі пані Фельдгузен і її колег із числа співробітників Посольства.

Нагадуємо, в рамках проєкту «Жіноче обличчя заручників Донбасу», що реалізовується за фінансової підтримки Посольства, МІПЛ продовжує розповідати історії заручниць, а також дружин і матерів заручників, які намагаючись звільнити рідних людей з полону.
0 Коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Актуальні публікації
Більше публікацій
Військовополонені
Зниклі безвісти з 57-ї бригади: важкі бої, загибель, полон і пошук

У перший же день повномасштабного вторгнення Росії в Україну уся територія Луганської області перетворилася на поле битви. На той час бійці 57 окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка перебували на позиціях у районі Трьохізбенки. Тоді ж у полон потрапила значна кількість військовослужбовців бригади, більшість із них досі утримують росіяни, є й ті, що вважаються зниклими безвісти. З того часу для багатьох сімей бійців 57-ї бригади почалася боротьба — знайти та повернути своїх рідних.

10 Травня 2024

Війна і правосуддя
Досвід для України. Як у Боснії та Герцеговині шукають зниклих безвісти

Одна з найсерйозніших проблем під час війни і після неї — пошук зниклих безвісти та їхня ідентифікація. В Україні, де вже зараз, за офіційною інформацією, налічується понад 30 тисяч зниклих безвісти, ефективна система пошуку лише формується. Утім досвід розбудови такої системи є, зокрема у Боснії та Герцеговини. На запрошення Міжнародної комісії з питань зниклих безвісти (МКЗБ) цю країну відвідала Олена Бєлячкова, координаторка родин полонених Медійної ініціативи за права людини. Розповідаємо про почуте і побачене нею.

9 Травня 2024

Війна і правосуддя
Коригування, воєнні злочини та пособництво: 39 справ щодо війни, за якими радимо стежити наступного тижня

Медійна ініціатива за права людини продовжує відстежувати судовий розгляд справ щодо війни. Щотижня ми публікуємо розклад найрезонансніших судових засідань, розповідаючи про те, де, коли, кого і за що судять.

3 Травня 2024

Більше публікацій