МІПЛ організувала зустріч щодо заручниць ОРДЛО за участю посла Німеччини

Відбулася онлайн-зустріч за участі Надзвичайного і Повноважного Посла Федеративної Республіки Німеччина в Україні пані Анки Фельдгузен та родин і близьких заручників тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей.

Наприкінці минулого тижня в півторагодинному спілкуванні взяло участь дев’ять учасниць та учасників, які розповіли історії своїх близьких — всі вони наразі незаконно утримуються на тимчасово окупованих територіях, у Донецьку. Переважно йшлося про історії жінок-заручниць.

За інформацією МІПЛ, наразі в ОРДЛО утримуються щонайменше 170 осіб — ідеться про список тих, кого нам вдалося встановити та про чиє місце утримання нам відомо. Серед них — 15 жінок, зокрема, нещодавно затримана вагітна жінка Оксана Паршина.

Під час зустрічі, ініційованої Медійної ініціативою за права людини, учасники та учасниці зум-колу мали нагоду також поставити свої запитання пані Послу. Переважно вони стосувалися гуманітарних питань та перспектив участі Німеччини в перемовному процесі щодо звільнення заручників ОРДЛО.

Ми дякуємо Посольство Німеччини в Києві / Deutsche Botschaft Kiew за готовність до спілкування та участь у зустрічі пані Фельдгузен і її колег із числа співробітників Посольства.

Нагадуємо, в рамках проєкту «Жіноче обличчя заручників Донбасу», що реалізовується за фінансової підтримки Посольства, МІПЛ продовжує розповідати історії заручниць, а також дружин і матерів заручників, які намагаючись звільнити рідних людей з полону.
0 Коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Актуальні публікації
Більше публікацій
Війна і правосуддя
“Жодних вил не було”: у справі російського льотчика Красноярцева, який бомбив Чернігів, спростували версію, ніби на нього кидались із вилами

У Чернігові, який минулого року піддавався бомбардуванням з російських літаків, нині судять одного з військових льотчиків РФ […]

26 Травня 2023

Квазіправова система
ТЕРМІНОВО: Росія обвинувачує українських дітей у диверсії — їм загрожує від 10 до 20 років ув’язнення

24 травня 2023 року Тігран Оганнісян та Микита Ханганов, обидва 2006 року народження, у тимчасово окупованому Бердянську Запорізької області отримали обвинувачення від Слідчого комітету РФ у нібито підготовці диверсії на залізниці. Обвинуваченню передували кілька місяців знущань, затримання та катування.

25 Травня 2023

Військовополонені
Після полону: чи мають право колишні військовополонені звільнитися з військової служби

“Для кожного, хто повернувся з полону, найстрашніша перспектива вдруге потрапити в полон. А якщо нас знову повертають на службу в зону бойових дій — ця перспектива реальна”, — говорить колишній військовополонений Євген.

25 Травня 2023

Більше публікацій