Send Lette

МІПЛ організувала зустріч щодо заручниць ОРДЛО за участю посла Німеччини

Відбулася онлайн-зустріч за участі Надзвичайного і Повноважного Посла Федеративної Республіки Німеччина в Україні пані Анки Фельдгузен та родин і близьких заручників тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей.

Наприкінці минулого тижня в півторагодинному спілкуванні взяло участь дев’ять учасниць та учасників, які розповіли історії своїх близьких — всі вони наразі незаконно утримуються на тимчасово окупованих територіях, у Донецьку. Переважно йшлося про історії жінок-заручниць.

За інформацією МІПЛ, наразі в ОРДЛО утримуються щонайменше 170 осіб — ідеться про список тих, кого нам вдалося встановити та про чиє місце утримання нам відомо. Серед них — 15 жінок, зокрема, нещодавно затримана вагітна жінка Оксана Паршина.

Під час зустрічі, ініційованої Медійної ініціативою за права людини, учасники та учасниці зум-колу мали нагоду також поставити свої запитання пані Послу. Переважно вони стосувалися гуманітарних питань та перспектив участі Німеччини в перемовному процесі щодо звільнення заручників ОРДЛО.

Ми дякуємо Посольство Німеччини в Києві / Deutsche Botschaft Kiew за готовність до спілкування та участь у зустрічі пані Фельдгузен і її колег із числа співробітників Посольства.

Нагадуємо, в рамках проєкту «Жіноче обличчя заручників Донбасу», що реалізовується за фінансової підтримки Посольства, МІПЛ продовжує розповідати історії заручниць, а також дружин і матерів заручників, які намагаючись звільнити рідних людей з полону.
0 Коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Актуальні публікації
Більше публікацій
Адвокація
Родини полонених медиків вимагають посилити санкції проти російської медицини

Міжнародний комітет Червоного Хреста підтвердив утримання щонайменше 60 українських медиків у російському полоні. Натомість в обліку Медійної ініціативи за права людини наразі нараховується понад сто медиків, ув’язнених Росією. Загалом же правозахисники припускають, що таких бранців може бути понад 500. На цьому наголосили учасники пресконференції “Як визволити українських медиків з російського полону”.

26 Липня 2024

Війна і правосуддя
Російські паспорти, розстріл військовополоненого і херсонські депутати: 43 справи війни, за якими радимо стежити наступного тижня

Медійна ініціатива за права людини продовжує відстежувати судовий розгляд справ щодо війни. Щотижня ми публікуємо розклад найрезонансніших судових засідань, розповідаючи про те, де, коли, кого і за що судять.

26 Липня 2024

Військовополонені
Вихід із Азовсталі, теракт в Оленівці і одруження онлайн. Історія азовця Сергія Алєксєєвича

16 травня 2022 року азовець Сергій Алєксєєвич склав зброю, скинув амуніцію та разом із сотнею побратимів покинув територію Азовсталі, останнього оплоту захисників Маріуполя. У липні 2022 року в колонії, де утримували Маріупольський гарнізон, прогримів вибух. Пів сотні загиблих, понад сотня поранених — усі азовці. Сергій Алєксєєвич вижив, але отримав поранення і досі залишається у полоні. 

26 Липня 2024

Більше публікацій