Send Lette

МІПЛ взяла участь у семінарі МКЗБ з питань пошуку зниклих безвісти

Міжнародна комісія з питань зниклих безвісти (МКЗБ) провела в Києві семінар для об’єднань сімей зниклих безвісти та громадських організацій, які працюють у цій сфері. Медійну ініціативу за права людини представляла Олена Бєлячкова, координаторка груп родин полонених.

Під час заходу його учасники обговорили майбутнє Спільної платформи зниклих безвісти, ідея створення якої виникла під час навчальної поїздки представників громадських організацій до штаб-квартири МКЗБ в Гаазі.

Як зазначає Альма Масіч, міжнародна консультантка МКЗБ, платформа допоможе родинам зниклих безвісти шукати своїх рідних і налагодити контакт із дотичними до цього національними органами України.

Координаторка груп родин полонених МІПЛ Олена Бєлячкова зауважила, що платформу треба налаштувати таким чином, аби державні органи були зобовʼязані відреагувати на звернення родин зниклих безвісти, своєчасно та в повному обсязі надавати їм необхідну інформацію.

Нагадаємо, що МІПЛ системно підтримує родини зниклих безвісти, разом із МКЗБ працює над цією проблемою і привертає до неї увагу громадськості.

0 Коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Актуальні публікації
Більше публікацій
Війна і правосуддя
У Києві судитимуть звільненого військовополоненого за співпрацю з Росією: ще 100 справ наступного тижня

МІПЛ продовжує відстежувати найцікавіші судові справи, які стосуються злочинів, скоєних в умовах війни. Для зручності ми змінили формат розсилки судових анонсів, аби вам було зручніше шукати справи зі свого регіону. У доданих файлах є посилання на загальну таблицю зі всіма справами, розподіленими за областями. Також до цієї таблиці веде кожне посилання з листа та з матеріалу з анонсами на сайті.

25 Квітня 2025

Війна і правосуддя
У суді про вбивство дитячого письменника Вакуленка вкотре оголосили перерву 

Слухання у справі про вбивство українського письменника Володимира Вакуленка, якого російські військові викрали під час окупації Ізюма, знову не відбулося. Засідання в Дзержинському райсуді Харкова 24 квітня тривало лише три з половиною хвилини через неявку захисників обвинувачених.

24 Квітня 2025

Військовополонені
94% українських військовополонених, засуджених в РФ, звинувачують у тероризмі

Моніторинг незаконних судових справ щодо українських військовополонених, який веде Медійна ініціатива за права людини, демонструє, що окуповані суди засуджують бранців переважно за “вбивства”, у той час як суди в РФ виносять вироки щодо “тероризму”.

23 Квітня 2025

Більше публікацій