Send Lette

Проблематика окупованого Криму в публічному просторі Німеччини: очікування в контексті Кримської платформи

Медійна ініціатива за права людини організовує обговорення “Проблематика окупованого Криму в публічному просторі Німеччини: очікування в контексті Кримської платформи”.

Коли:18 серпня, 13:30-14:30;
Де: Укрінформ.

Що обговорюватимуть:

22 серпня заплановано візит Федерального канцлера Німеччини Ангели Меркель в Україну. Цей візит відбудеться напередодні Саміту Кримської платформи, одним із чільних учасників котрої Україна бачить Берлін. Водночас, восени на Німеччину чекають вибори, які, безумовно, вплинуть на політичний ландшафт країни та можуть позначитися на політиці Німеччини щодо України, зокрема, коли йдеться про “кримське питання” та контекст прав людини.

У аналітичному документі, підготовленому журналісткою та аналітикинею Анастасією Магазовою, яка нині живе в Берліні, аналізується саме кримський аспект політики Німеччини щодо України з особливою увагою на правозахисні питання.

У заході, організованому Медійною ініціативою за права людини у партнерстві з Представництвом Президента України в АР Крим, ми обговоримо як сам документ, так і ті “кримські питання”, які варто порушувати в контексті візиту Ангели Меркель до Києва, а також спробуємо спрогнозувати місце Криму в порядку денному Берліна після виборів.

Учасниці та учасники круглого столу:

  • Анастасія Магазова, журналістка, аналітикиня, авторка доповіді (Берлін)
  • Антон Кориневич, Постійний Представник Президента України в АР Крим
  • Тім Бозе, експерт неурядового сектору, керівник проектів неурядової організації DRA (Берлін)
  • Вільфрід Їльге, експерт з питань України та Чорноморського регіону, Центр Міжнародних миротворчих операцій, Берлін (онлайн з Берліну)
  • Андреас Умланд, старший експерт Українського інституту майбутнього, науковий співробітник Стокгольмського центру досліджень Східної Європи (онлайн з Берліну) 

    Модераторка — Марія Томак, координаторка Медійної ініціативи за права людини.Захід проводиться у рамках спільного конкурсу програми «Права людини і правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» та проєкту ПРООН “Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні” за фінансового сприяння Міністерства закордонних справ Данії.

0 Коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Актуальні публікації
Більше публікацій
Аналітика
На 300% зросли терміни ув’язнення: Росія засуджує українців жорстокіше, ніж до повномасштабної війни  

31 березня в інформаційному агентстві “Укрінформ” представили дослідження про політику судового переслідування українських цивільних та військовополонених Росією, яке має ознаки воєнних злочинів та злочину проти людяності. Авторами дослідження стали Центр прав людини ZMINA, Медійна ініціатива за права людини (МІПЛ), онлайн видання “Ґрати” та ГО “Кримський процес”.

31 Березня 2025

Аналітика
Російські суди переслідують українських військових як терористів — аналітика

Медійна ініціатива за права людини презентувала аналітику про те, як судова система Росії переслідує полонених українців. Документ ґрунтується на дослідженні понад 30 справ, які Росія порушила проти українських військових. Головний висновок полягає у тому, що кримінальне переслідування військовополонених — це широкомасштабна і системна урядова політика РФ.

31 Березня 2025

Насильницькі зникнення
Російські окупанти перетворили 20-річного студента з Мелітополя на “зрадника батьківщини”

Щоб вижити в окупованому Мелітополі Владислав Відлацький був вимушений отримати російський паспорт. У подальшому це дозволило окупантам порушити проти нього справу саме за статтею 275 Кримінального кодексу Росії, тобто за “державну зраду”. Його також звинуватили за 205 статтею, вона стосується тероризму.

31 Березня 2025

Більше публікацій