Send Lette

Проблематика окупованого Криму в публічному просторі Німеччини: очікування в контексті Кримської платформи

Медійна ініціатива за права людини організовує обговорення “Проблематика окупованого Криму в публічному просторі Німеччини: очікування в контексті Кримської платформи”.

Коли:18 серпня, 13:30-14:30;
Де: Укрінформ.

Що обговорюватимуть:

22 серпня заплановано візит Федерального канцлера Німеччини Ангели Меркель в Україну. Цей візит відбудеться напередодні Саміту Кримської платформи, одним із чільних учасників котрої Україна бачить Берлін. Водночас, восени на Німеччину чекають вибори, які, безумовно, вплинуть на політичний ландшафт країни та можуть позначитися на політиці Німеччини щодо України, зокрема, коли йдеться про “кримське питання” та контекст прав людини.

У аналітичному документі, підготовленому журналісткою та аналітикинею Анастасією Магазовою, яка нині живе в Берліні, аналізується саме кримський аспект політики Німеччини щодо України з особливою увагою на правозахисні питання.

У заході, організованому Медійною ініціативою за права людини у партнерстві з Представництвом Президента України в АР Крим, ми обговоримо як сам документ, так і ті “кримські питання”, які варто порушувати в контексті візиту Ангели Меркель до Києва, а також спробуємо спрогнозувати місце Криму в порядку денному Берліна після виборів.

Учасниці та учасники круглого столу:

  • Анастасія Магазова, журналістка, аналітикиня, авторка доповіді (Берлін)
  • Антон Кориневич, Постійний Представник Президента України в АР Крим
  • Тім Бозе, експерт неурядового сектору, керівник проектів неурядової організації DRA (Берлін)
  • Вільфрід Їльге, експерт з питань України та Чорноморського регіону, Центр Міжнародних миротворчих операцій, Берлін (онлайн з Берліну)
  • Андреас Умланд, старший експерт Українського інституту майбутнього, науковий співробітник Стокгольмського центру досліджень Східної Європи (онлайн з Берліну) 

    Модераторка — Марія Томак, координаторка Медійної ініціативи за права людини.Захід проводиться у рамках спільного конкурсу програми «Права людини і правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» та проєкту ПРООН “Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні” за фінансового сприяння Міністерства закордонних справ Данії.

0 Коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Актуальні публікації
Більше публікацій
Війна і правосуддя
У справі Медведєва 14 місяців не можуть почати досліджувати докази. Чому унікальна незаочна справа проти росіянина стоїть на місці? 

Андрій Медведєв ― російський військовий, якого судять очно за воєнний злочин. Він один із небагатьох, кого можна побачити на лаві підсудних ― тож процес історичний та унікальний. Але справа в суді вже 14 місяців, а досліджувати докази все ще не почали. МІПЛ пояснює, чому так відбувається. 

17 Червня 2024

Аналітика
Насильницькі зникнення: національна практика v. міжнародні стандарти

Проблема насильницьких зникнень набула нового значення для України через умови триваючого збройного конфлікту на її території. Починаючи з 2014 року, з окупації Кримського півострова та збройного протистояння у межах окремих районів у Донецькій та Луганській областях, правоохоронні органи України фіксували випадки зникнень та затримань осіб на території, яка перебувала під контролем РФ. Такі ж випадки продовжують документувати і після повномасштабного вторгнення РФ на територію України.

15 Червня 2024

Війна і правосуддя
Херсонський діджей-втікач, проієрей з Черкас і корегування по Миколаєву через Telegram: 56 справ щодо війни, за якими радимо стежити наступного тижня

Медійна ініціатива за права людини продовжує відстежувати судовий розгляд справ щодо війни. Щотижня ми публікуємо розклад найрезонансніших судових засідань, розповідаючи про те, де, коли, кого і за що судять.

15 Червня 2024

Більше публікацій