Send Lette

Проблематика окупованого Криму в публічному просторі Німеччини: очікування в контексті Кримської платформи

Медійна ініціатива за права людини організовує обговорення “Проблематика окупованого Криму в публічному просторі Німеччини: очікування в контексті Кримської платформи”.

Коли:18 серпня, 13:30-14:30;
Де: Укрінформ.

Що обговорюватимуть:

22 серпня заплановано візит Федерального канцлера Німеччини Ангели Меркель в Україну. Цей візит відбудеться напередодні Саміту Кримської платформи, одним із чільних учасників котрої Україна бачить Берлін. Водночас, восени на Німеччину чекають вибори, які, безумовно, вплинуть на політичний ландшафт країни та можуть позначитися на політиці Німеччини щодо України, зокрема, коли йдеться про “кримське питання” та контекст прав людини.

У аналітичному документі, підготовленому журналісткою та аналітикинею Анастасією Магазовою, яка нині живе в Берліні, аналізується саме кримський аспект політики Німеччини щодо України з особливою увагою на правозахисні питання.

У заході, організованому Медійною ініціативою за права людини у партнерстві з Представництвом Президента України в АР Крим, ми обговоримо як сам документ, так і ті “кримські питання”, які варто порушувати в контексті візиту Ангели Меркель до Києва, а також спробуємо спрогнозувати місце Криму в порядку денному Берліна після виборів.

Учасниці та учасники круглого столу:

  • Анастасія Магазова, журналістка, аналітикиня, авторка доповіді (Берлін)
  • Антон Кориневич, Постійний Представник Президента України в АР Крим
  • Тім Бозе, експерт неурядового сектору, керівник проектів неурядової організації DRA (Берлін)
  • Вільфрід Їльге, експерт з питань України та Чорноморського регіону, Центр Міжнародних миротворчих операцій, Берлін (онлайн з Берліну)
  • Андреас Умланд, старший експерт Українського інституту майбутнього, науковий співробітник Стокгольмського центру досліджень Східної Європи (онлайн з Берліну) 

    Модераторка — Марія Томак, координаторка Медійної ініціативи за права людини.Захід проводиться у рамках спільного конкурсу програми «Права людини і правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» та проєкту ПРООН “Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні” за фінансового сприяння Міністерства закордонних справ Данії.

0 Коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Актуальні публікації
Більше публікацій
Війна і правосуддя
У справі митрополита УПЦ МП додивилися відео обшуку: вилучили російську книгу і комп’ютер

Соснівський районний суд завершив досліджувати відео обшуку вдома у Дениса Снігірьова (церковне ім’я — Феодосій), митрополита УПЦ МП з Черкас. Церковника звинувачують у виправданні агресії Росії та порушенні рівноправності через віросповідання. Він відкидає провину, справу називає сфабрикованою. Раніше МІПЛ розповідала, як триває судовий процес та про докази у справі. Продовження — у репортажі з Черкас.  

18 Квітня 2025

Війна і правосуддя
Локальність і формалізм: правозахисники проаналізували вироки воєнним злочинцям за лютий і березень

Упродовж лютого — березня українські суди винесли ще 14 вироків у справах щодо воєнних злочинів, які російські військові та їхні прибічники вчинили на півночі та півдні України під час окупації. Ці справи, зокрема, стосувалися депортації, катувань, вбивств і незаконного затримання цивільних.

17 Квітня 2025

Військовополонені
Три роки без сну, онкологія, відчай: родини полонених морпіхів заявляють про подвійне катування

У російському полоні досі перебуває близько 1300 морських піхотинців. Ось уже три роки їхні родини борються за повернення морпіхів додому. Та поруч із цим є ще одна виснажлива боротьба — за власне здоров'я. Цю ситуацію родини називають “подвійним катуванням”: поки морських піхотинців мордують у російському полоні, їхні рідні ніби відчувають усе це на собі.

16 Квітня 2025

Більше публікацій