Send Lette

Проблематика окупованого Криму в публічному просторі Німеччини: очікування в контексті Кримської платформи

Медійна ініціатива за права людини організовує обговорення “Проблематика окупованого Криму в публічному просторі Німеччини: очікування в контексті Кримської платформи”.

Коли:18 серпня, 13:30-14:30;
Де: Укрінформ.

Що обговорюватимуть:

22 серпня заплановано візит Федерального канцлера Німеччини Ангели Меркель в Україну. Цей візит відбудеться напередодні Саміту Кримської платформи, одним із чільних учасників котрої Україна бачить Берлін. Водночас, восени на Німеччину чекають вибори, які, безумовно, вплинуть на політичний ландшафт країни та можуть позначитися на політиці Німеччини щодо України, зокрема, коли йдеться про “кримське питання” та контекст прав людини.

У аналітичному документі, підготовленому журналісткою та аналітикинею Анастасією Магазовою, яка нині живе в Берліні, аналізується саме кримський аспект політики Німеччини щодо України з особливою увагою на правозахисні питання.

У заході, організованому Медійною ініціативою за права людини у партнерстві з Представництвом Президента України в АР Крим, ми обговоримо як сам документ, так і ті “кримські питання”, які варто порушувати в контексті візиту Ангели Меркель до Києва, а також спробуємо спрогнозувати місце Криму в порядку денному Берліна після виборів.

Учасниці та учасники круглого столу:

  • Анастасія Магазова, журналістка, аналітикиня, авторка доповіді (Берлін)
  • Антон Кориневич, Постійний Представник Президента України в АР Крим
  • Тім Бозе, експерт неурядового сектору, керівник проектів неурядової організації DRA (Берлін)
  • Вільфрід Їльге, експерт з питань України та Чорноморського регіону, Центр Міжнародних миротворчих операцій, Берлін (онлайн з Берліну)
  • Андреас Умланд, старший експерт Українського інституту майбутнього, науковий співробітник Стокгольмського центру досліджень Східної Європи (онлайн з Берліну) 

    Модераторка — Марія Томак, координаторка Медійної ініціативи за права людини.Захід проводиться у рамках спільного конкурсу програми «Права людини і правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» та проєкту ПРООН “Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні” за фінансового сприяння Міністерства закордонних справ Данії.

0 Коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Актуальні публікації
Більше публікацій
Насильницькі зникнення
В окупованому Мелітополі зник далекобійник: росіяни майже два роки кажуть, що нічого не знають 

Мелітополь — одне з багатьох міст, де окупаційна влада чинить системний тиск на цивільне населення. У місті поширені викрадення, насильство й практика доносів. Лише за перший рік окупації міста викрали майже тисячу людей. Один з них — далекобійник Василь Кривобороденко. Він зник у липні 2023-го. Дотепер невідомо, де його утримують росіяни.

14 Липня 2025

Війна і правосуддя
Суд починає слухати “вугільну справу” Порошенка і Медведчука

Відстежуємо найцікавіші судові справи України про злочини, скоєні в умовах війни. Наступного тижня таких буде майже 60. У доданих файлах є посилання на інформацію про кожну справу.

11 Липня 2025

Війна і правосуддя
Справа десяти років. Як деенерівців засудили за тероризм замість воєнного злочину

МІПЛ відстежувала справу від самого початку та розповідає про десятирічний шлях судового процесу. На прикладі цієї справи ми бачимо, як до повномасштабної війни воєнні злочини помилково кваліфікували як терористичні акти, а судова і правоохоронна система нібито не враховували, що агресія Росії проти України почалася ще в 2014-му. 

11 Липня 2025

Більше публікацій