Send Lette

Проблематика окупованого Криму в публічному просторі Німеччини: очікування в контексті Кримської платформи

Медійна ініціатива за права людини організовує обговорення “Проблематика окупованого Криму в публічному просторі Німеччини: очікування в контексті Кримської платформи”.

Коли:18 серпня, 13:30-14:30;
Де: Укрінформ.

Що обговорюватимуть:

22 серпня заплановано візит Федерального канцлера Німеччини Ангели Меркель в Україну. Цей візит відбудеться напередодні Саміту Кримської платформи, одним із чільних учасників котрої Україна бачить Берлін. Водночас, восени на Німеччину чекають вибори, які, безумовно, вплинуть на політичний ландшафт країни та можуть позначитися на політиці Німеччини щодо України, зокрема, коли йдеться про “кримське питання” та контекст прав людини.

У аналітичному документі, підготовленому журналісткою та аналітикинею Анастасією Магазовою, яка нині живе в Берліні, аналізується саме кримський аспект політики Німеччини щодо України з особливою увагою на правозахисні питання.

У заході, організованому Медійною ініціативою за права людини у партнерстві з Представництвом Президента України в АР Крим, ми обговоримо як сам документ, так і ті “кримські питання”, які варто порушувати в контексті візиту Ангели Меркель до Києва, а також спробуємо спрогнозувати місце Криму в порядку денному Берліна після виборів.

Учасниці та учасники круглого столу:

  • Анастасія Магазова, журналістка, аналітикиня, авторка доповіді (Берлін)
  • Антон Кориневич, Постійний Представник Президента України в АР Крим
  • Тім Бозе, експерт неурядового сектору, керівник проектів неурядової організації DRA (Берлін)
  • Вільфрід Їльге, експерт з питань України та Чорноморського регіону, Центр Міжнародних миротворчих операцій, Берлін (онлайн з Берліну)
  • Андреас Умланд, старший експерт Українського інституту майбутнього, науковий співробітник Стокгольмського центру досліджень Східної Європи (онлайн з Берліну) 

    Модераторка — Марія Томак, координаторка Медійної ініціативи за права людини.Захід проводиться у рамках спільного конкурсу програми «Права людини і правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» та проєкту ПРООН “Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні” за фінансового сприяння Міністерства закордонних справ Данії.

0 Коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Актуальні публікації
Більше публікацій
Адвокація
Родини полонених медиків вимагають посилити санкції проти російської медицини

Міжнародний комітет Червоного Хреста підтвердив утримання щонайменше 60 українських медиків у російському полоні. Натомість в обліку Медійної ініціативи за права людини наразі нараховується понад сто медиків, ув’язнених Росією. Загалом же правозахисники припускають, що таких бранців може бути понад 500. На цьому наголосили учасники пресконференції “Як визволити українських медиків з російського полону”.

26 Липня 2024

Війна і правосуддя
Російські паспорти, розстріл військовополоненого і херсонські депутати: 43 справи війни, за якими радимо стежити наступного тижня

Медійна ініціатива за права людини продовжує відстежувати судовий розгляд справ щодо війни. Щотижня ми публікуємо розклад найрезонансніших судових засідань, розповідаючи про те, де, коли, кого і за що судять.

26 Липня 2024

Військовополонені
Вихід із Азовсталі, теракт в Оленівці і одруження онлайн. Історія азовця Сергія Алєксєєвича

16 травня 2022 року азовець Сергій Алєксєєвич склав зброю, скинув амуніцію та разом із сотнею побратимів покинув територію Азовсталі, останнього оплоту захисників Маріуполя. У липні 2022 року в колонії, де утримували Маріупольський гарнізон, прогримів вибух. Пів сотні загиблих, понад сотня поранених — усі азовці. Сергій Алєксєєвич вижив, але отримав поранення і досі залишається у полоні. 

26 Липня 2024

Більше публікацій