Send Lette

Тренінг-моделювання «Комунікація судових процесів, пов’язаних зі збройним конфліктом в Україні»

Медійна ініціатива за права людини та Вектор прав людини спільно з партнерами запрошують на тренінг-моделювання «Комунікація судових процесів, пов’язаних зі збройним конфліктом в Україні».

Коли: 9-10 серпня у Києві.

Для кого: представників та представниць комунікаційних команд судів, прокуратури, слідчих органів Національної поліції України, Служби безпеки України, медіа, громадських організацій, адвокатів(-ок), зокрема системи система надання безоплатної правової допомоги.

На тренінгу учасники та учасниці розглянуть наступні питання:

– поняття воєнних злочинів, їх види;
– поняття механізму перехідного правосуддя та шляхи його впровадження у світі та Україні;
– робота із стратегічними комунікаціями;

Отримають практичні навички за допомогою роботи із реальними судовими справами щодо:

– підготовки комунікаційних повідомлень під час висвітлення судових процесів, пов’язаних зі збройним конфліктом в Україні;
– участі та проведення комунікаційних заходів для висвітлення судових процесів, пов’язаних зі збройним конфліктом в Україні;

Спільно напрацюють шляхи співпраці органів державної влади та громадянського суспільства для якісного висвітлення судових процесів, пов’язаних зі збройним конфліктом в Україні.

Тренери(-ки) та експерти(-ки) тренінгу-моделювання:

– Ольга Решетилова, журналістка, правозахисниця, координаторка Медійна ініціатива за права людини.
– Марія Томак, журналістка, правозахисниця, координаторка Медійна ініціатива за права людини.
– Валерія Рибак, правозахисниця, директорка ГО «Вектор прав людини». Експертка та тренерка з судового моніторингу Координатора проєктів ОБСЄ в Україні. Розробниця механізму судових трансляцій технічними засобами судів, авторка низки досліджень на тематику комунікаційної діяльності судової влади.
– Назарій Боярський, правозахисник, член правління ГО «Вектор прав людини». Незалежний експерт Східно-Європейської Мережі громадянської освіти, член тренерського пулу Молодіжного департаменту Ради Європи. Автор низки досліджень на тематику комунікаційної діяльності судової влади.
– Олег Мартиненко, керівник аналітичного напрямку Української Гельсінської спілки з прав людини, директор ГО «Центр досліджень правоохоронної діяльності».
– Максим Тимочко, адвокат Українська Гельсінська спілка з прав людини – УГСПЛ, член комітету Національної асоціації адвокатів з міжнародного права, партнер Адвокатського об’єднання «Амбрела».
– Anastasia Rozlucka, фахівчиня з комунікацій, кандидатка політичних наук, директорка з комунікацій та маркетингу компанії «Архідата». Була головною спеціалісткою у пресслужбі Міністерства освіти і науки. Також працювала керівницею гарячої лінії “Допомога” для людей постраждалих під час війни на сході, була координаторкою проекту “Є-data” та головною редакторкою журналу про відкриті дані “Mind lab”.

Реєстрація до 26 липня включно за посиланням.

Під час реєстрації важливо вказати електронну скриньку, до якої у вас є особистий доступ ― саме туди буде надіслано всю інформацію.

Учасникам(-цям), які проживають не в Києві, буде забезпечено проживання та компенсовано проїзд (окрім квитків класу «люкс» та «1С» Інтерсіті). Усі учасники(-ці) будуть забезпечені харчуванням, роздатковими матеріалами та отримають сертифікат про участь за умови повної участі у заході.

Запрошуємо приєднатись до події у Facebook та поширювати анонс. З додаткових питань звертайтесь, будь ласка, на електронну пошту: [email protected]
_____________________
Захід проводиться ГО «Вектор прав людини» спільно з Медійною ініціативою за права людини в межах проєкту «Збройний конфлікт в Україні: комунікація заради справедливості».
Ідею проєкту підтримали Рада суддів України, Прес-служба Ради суддів України, Департамент Офісу Генерального прокурора України з нагляду за розслідуваннями злочинів, скоєних в умовах збройного конфлікту в Україні, Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим та Координаційний центр з надання правової допомоги.
Проєкт «Збройний конфлікт в Україні: комунікація заради справедливості» реалізується в межах спільного конкурсу програми «Права людини і правосуддя» Міжнародний фонд “Відродження” та проєкту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», що реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

0 Коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Актуальні публікації
Більше публікацій
Війна і правосуддя
У Києві судитимуть звільненого військовополоненого за співпрацю з Росією: ще 100 справ наступного тижня

МІПЛ продовжує відстежувати найцікавіші судові справи, які стосуються злочинів, скоєних в умовах війни. Для зручності ми змінили формат розсилки судових анонсів, аби вам було зручніше шукати справи зі свого регіону. У доданих файлах є посилання на загальну таблицю зі всіма справами, розподіленими за областями. Також до цієї таблиці веде кожне посилання з листа та з матеріалу з анонсами на сайті.

25 Квітня 2025

Війна і правосуддя
У суді про вбивство дитячого письменника Вакуленка вкотре оголосили перерву 

Слухання у справі про вбивство українського письменника Володимира Вакуленка, якого російські військові викрали під час окупації Ізюма, знову не відбулося. Засідання в Дзержинському райсуді Харкова 24 квітня тривало лише три з половиною хвилини через неявку захисників обвинувачених.

24 Квітня 2025

Військовополонені
94% українських військовополонених, засуджених в РФ, звинувачують у тероризмі

Моніторинг незаконних судових справ щодо українських військовополонених, який веде Медійна ініціатива за права людини, демонструє, що окуповані суди засуджують бранців переважно за “вбивства”, у той час як суди в РФ виносять вироки щодо “тероризму”.

23 Квітня 2025

Більше публікацій