Send Lette

Тренінг-моделювання «Комунікація судових процесів, пов’язаних зі збройним конфліктом в Україні»

Медійна ініціатива за права людини та Вектор прав людини спільно з партнерами запрошують на тренінг-моделювання «Комунікація судових процесів, пов’язаних зі збройним конфліктом в Україні».

Коли: 9-10 серпня у Києві.

Для кого: представників та представниць комунікаційних команд судів, прокуратури, слідчих органів Національної поліції України, Служби безпеки України, медіа, громадських організацій, адвокатів(-ок), зокрема системи система надання безоплатної правової допомоги.

На тренінгу учасники та учасниці розглянуть наступні питання:

– поняття воєнних злочинів, їх види;
– поняття механізму перехідного правосуддя та шляхи його впровадження у світі та Україні;
– робота із стратегічними комунікаціями;

Отримають практичні навички за допомогою роботи із реальними судовими справами щодо:

– підготовки комунікаційних повідомлень під час висвітлення судових процесів, пов’язаних зі збройним конфліктом в Україні;
– участі та проведення комунікаційних заходів для висвітлення судових процесів, пов’язаних зі збройним конфліктом в Україні;

Спільно напрацюють шляхи співпраці органів державної влади та громадянського суспільства для якісного висвітлення судових процесів, пов’язаних зі збройним конфліктом в Україні.

Тренери(-ки) та експерти(-ки) тренінгу-моделювання:

– Ольга Решетилова, журналістка, правозахисниця, координаторка Медійна ініціатива за права людини.
– Марія Томак, журналістка, правозахисниця, координаторка Медійна ініціатива за права людини.
– Валерія Рибак, правозахисниця, директорка ГО «Вектор прав людини». Експертка та тренерка з судового моніторингу Координатора проєктів ОБСЄ в Україні. Розробниця механізму судових трансляцій технічними засобами судів, авторка низки досліджень на тематику комунікаційної діяльності судової влади.
– Назарій Боярський, правозахисник, член правління ГО «Вектор прав людини». Незалежний експерт Східно-Європейської Мережі громадянської освіти, член тренерського пулу Молодіжного департаменту Ради Європи. Автор низки досліджень на тематику комунікаційної діяльності судової влади.
– Олег Мартиненко, керівник аналітичного напрямку Української Гельсінської спілки з прав людини, директор ГО «Центр досліджень правоохоронної діяльності».
– Максим Тимочко, адвокат Українська Гельсінська спілка з прав людини – УГСПЛ, член комітету Національної асоціації адвокатів з міжнародного права, партнер Адвокатського об’єднання «Амбрела».
– Anastasia Rozlucka, фахівчиня з комунікацій, кандидатка політичних наук, директорка з комунікацій та маркетингу компанії «Архідата». Була головною спеціалісткою у пресслужбі Міністерства освіти і науки. Також працювала керівницею гарячої лінії “Допомога” для людей постраждалих під час війни на сході, була координаторкою проекту “Є-data” та головною редакторкою журналу про відкриті дані “Mind lab”.

Реєстрація до 26 липня включно за посиланням.

Під час реєстрації важливо вказати електронну скриньку, до якої у вас є особистий доступ ― саме туди буде надіслано всю інформацію.

Учасникам(-цям), які проживають не в Києві, буде забезпечено проживання та компенсовано проїзд (окрім квитків класу «люкс» та «1С» Інтерсіті). Усі учасники(-ці) будуть забезпечені харчуванням, роздатковими матеріалами та отримають сертифікат про участь за умови повної участі у заході.

Запрошуємо приєднатись до події у Facebook та поширювати анонс. З додаткових питань звертайтесь, будь ласка, на електронну пошту: trialinsimplewords@gmail.com
_____________________
Захід проводиться ГО «Вектор прав людини» спільно з Медійною ініціативою за права людини в межах проєкту «Збройний конфлікт в Україні: комунікація заради справедливості».
Ідею проєкту підтримали Рада суддів України, Прес-служба Ради суддів України, Департамент Офісу Генерального прокурора України з нагляду за розслідуваннями злочинів, скоєних в умовах збройного конфлікту в Україні, Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим та Координаційний центр з надання правової допомоги.
Проєкт «Збройний конфлікт в Україні: комунікація заради справедливості» реалізується в межах спільного конкурсу програми «Права людини і правосуддя» Міжнародний фонд “Відродження” та проєкту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», що реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

0 Коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Актуальні публікації
Більше публікацій
Військовополонені
Зниклі безвісти з 57-ї бригади: важкі бої, загибель, полон і пошук

У перший же день повномасштабного вторгнення Росії в Україну уся територія Луганської області перетворилася на поле битви. На той час бійці 57 окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка перебували на позиціях у районі Трьохізбенки. Тоді ж у полон потрапила значна кількість військовослужбовців бригади, більшість із них досі утримують росіяни, є й ті, що вважаються зниклими безвісти. З того часу для багатьох сімей бійців 57-ї бригади почалася боротьба — знайти та повернути своїх рідних.

10 Травня 2024

Війна і правосуддя
Досвід для України. Як у Боснії та Герцеговині шукають зниклих безвісти

Одна з найсерйозніших проблем під час війни і після неї — пошук зниклих безвісти та їхня ідентифікація. В Україні, де вже зараз, за офіційною інформацією, налічується понад 30 тисяч зниклих безвісти, ефективна система пошуку лише формується. Утім досвід розбудови такої системи є, зокрема у Боснії та Герцеговини. На запрошення Міжнародної комісії з питань зниклих безвісти (МКЗБ) цю країну відвідала Олена Бєлячкова, координаторка родин полонених Медійної ініціативи за права людини. Розповідаємо про почуте і побачене нею.

9 Травня 2024

Війна і правосуддя
Коригування, воєнні злочини та пособництво: 39 справ щодо війни, за якими радимо стежити наступного тижня

Медійна ініціатива за права людини продовжує відстежувати судовий розгляд справ щодо війни. Щотижня ми публікуємо розклад найрезонансніших судових засідань, розповідаючи про те, де, коли, кого і за що судять.

3 Травня 2024

Більше публікацій