Send Lette

Увага! Zoom-презентація звіту “Жіноче обличчя заручників Донбасу” 14 грудня

NGO “Media Initiative for Human Rights” invites you to e-attend the presentation of the report “Female face of Donbas hostages”.
The event is to be conducted within the project implemented by the MIHR with the support of the Embassy of the Federal Republic of Germany in Kyiv.
December 14, 16:00 – 17:30 (Kyiv time)
The research was aimed at drawing attention of the Ukrainian public as well as the international community towards the problem of hostages, in particular, women in captivity as well as female family members of the male hostages who find themselves under the pressure of the illegal armed groups after the arrest of their beloved ones.
The report prepared is based upon interviews with 12 former female hostages and 8 family members of the current hostages. Aside from the facts on the circumstances of illegal detention, the document contains policy recommendations.
The Ambassador of the Federal Republic of Germany to Ukraine Ms. Anka Feldhusen will make an introductory speech.
The report will be presented by:
Tetyana Katrychenko, project coordinator
Kateryna Busol, lawyer specialising in armed conflict and gender issues
Tetiana Halyant, one of the relatives of Liudmyla Huseinova, female victim of the armed conflict in Donbas
Moderaror:
Maria Tomak – Coordinator of NGO “Media Initiative for Human Rights”
The simultaneous Ukrainian-English interpretation is to be provided.
The discussion will be broadcasted live on the Facebook-page of the
Media Initiative for Human Rights –
https://www.facebook.com/MediaInitiativeForHumanRights
0 Коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Актуальні публікації
Більше публікацій
СБУ, чат-боти і TikTok: 53 справи щодо війни, за якими радимо стежити наступного тижня

Медійна ініціатива за права людини продовжує відстежувати судовий розгляд справ щодо війни. Щотижня ми публікуємо розклад найрезонансніших судових засідань, розповідаючи про те, де, коли, кого і за що судять.

17 Травня 2024

Війна і правосуддя
Дві справи про захоплення цивільних на Чернігівщині: аналіз роботи адвокатів

Під окупацією Росії села Іванівка та Слобода Чернігівської області були з 5 по 30 березня 2022 року. Там в один день сталося два випадки, справи про які наразі слухає Чернігівський районний суд. Слідство встановило, що в Слободі російські військові Петро Базаров та Євгеній Басов затримали цивільного Віталія Карпенка, схопили його на вулиці, забрали телефон і в магазині били і погрожували вбити. А в Іванівці двоє інших росіян, Микола Будаєв і Файзибек Нематов, напали на подружжя Яцюків — Наталію та Олександра. Військові обшукали їхнє обійстя, погрожували вбивством, тримали жінку в підвалі. Цих чотирьох військових обвинувачують у порушенні законів і звичаїв війни. Справу Будаєва та Нематова суд слухає з травня, а Басова та Базарова — з листопада 2023 року. Обидві — заочно.

16 Травня 2024

Війна і правосуддя
Закликаємо Верховну Раду не приймати законопроєкт № 7033-д, який обмежує доступ до судових рішень

2 травня 2024 року Комітет з питань правової політики Верховної Ради України повторно розглянув та рекомендував проєкт закону № 7033-д до голосування у парламенті. Цей законопроєкт обмежує доступ до інформації та рішень судового реєстру, які становлять значний суспільний інтерес і є важливими для реалізації функцій громадського контролю за діяльністю органів правопорядку.

16 Травня 2024

Більше публікацій