Send Lette

Виставку “Україна. Після вторгнення”, яку презентувала у Гаазі Медійна ініціатива за права людини, відвідало понад 1500 людей. ФОТО

Понад 1500 людей відвідало виставку “Україна. Після вторгнення”, яку Медійна ініціатива з права людини провела в одній із центральних галерей Гааги разом із нідерландською фундацією Get Together for Ukraine. 

Флорентін ван дер Дріфт, засновник нідерландської фундації Get together for Ukraine. Фото МІПЛ

Максим Кононенко, Посол України в Нідерландах. Фото МІПЛ

Марина Костюк розповідає історію полону її чоловіка Олександра Костюка. Фото МІПЛ

На виставці було представлено 25 світлин, наданих МІПЛ безкоштовно українськими фотографами. Таким чином нам вдалося створити своєрідну карту руйнувань і болю, на якій представлена більшість постраждалих від російської агресії регіонів України. 

16 серпня виставка завершила свою роботу, отримавши десятки щемливих відгуків як від іноземців, так і від українців, які змушені були покинути рідний дім, ховаючись від війни. 

 

“Побачив рідне місто Чернігів. Знову. Тепер на фото. Треба щоб ці кадри бачив весь світ. І звірства росіян мають пам’ятати всі, жодного прощення чи ліберального пошуку “хороших русских” бути не може. Не забудемо і не пробачимо! І світ також має це знати і розуміти, що це загроза для існування людства. Дякую за те, що говорите про це. Все буде Україна!” – написав один з відвідувачів. 

У книзі відгуків – десятки побажань перемоги і слів підтримки українцям. Ми щиро сподіваємося, що завдяки заходам МІПЛ у Гаазі підтримка української боротьби за вільне майбутнє всього світу стала сильнішою. А ми їдемо далі. У планах Амстердам, Рим, Варшава і Осло. Стежте за анонсами та підтримуйте нашу роботу сердечком, підпискою і репостом 🙂 

_________________________________

Подію підготовлено за фінансової підтримки чеської організації People in Need, у рамках ініціативи SOS Ukraine. Зміст публікації не обов’язково збігається з їхньою позицією

Фотовиставка “Україна. Після вторгнення” створення за сприяння Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу.

0 Коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Актуальні публікації
Більше публікацій
Насильницькі зникнення
У другій половині березня Росія затримала і засудила 44 українців

Щонайменше 12 українців затримали на окупованих територіях у другій половині березня. Щонайменше 32 засуджено на окупованих територіях і в Росії. 

4 Квітня 2025

Насильницькі зникнення
Росія блокує повернення викрадених цивільних із Київщини: бранці сидять без зв’язку і суду

З сотень українських цивільних бранців із територій, які росіяни коротко окуповували у 2022 році, жодного досі не судили. Звинувачення, яке їм закидають, навіть немає в російському кримінальному кодексі. Вони не отримують листів і передач, до них не приходять адвокати. Про місце їхнього утримання рідні дізнаються лише від звільнених через обмін військовополонених.

4 Квітня 2025

Війна і правосуддя
Один вирок на тисячу злочинів Росії: українське правосуддя не встигає за реальністю

За три роки повномасштабного вторгнення Росії в Україну українські правоохоронці зафіксували понад 150 тисяч воєнних злочинів. Їх вчиняли всюди, куди приходила російська армія. Така кількість наштовхує на думку, що це частина загального умислу та політики Росії, які спрямовані на знищення України. Проте з роботи національної судової системи цього не видно.

3 Квітня 2025

Більше публікацій