Send Lette

Виставку “Україна. Після вторгнення”, яку презентувала у Гаазі Медійна ініціатива за права людини, відвідало понад 1500 людей. ФОТО

Понад 1500 людей відвідало виставку “Україна. Після вторгнення”, яку Медійна ініціатива з права людини провела в одній із центральних галерей Гааги разом із нідерландською фундацією Get Together for Ukraine. 

Флорентін ван дер Дріфт, засновник нідерландської фундації Get together for Ukraine. Фото МІПЛ

Максим Кононенко, Посол України в Нідерландах. Фото МІПЛ

Марина Костюк розповідає історію полону її чоловіка Олександра Костюка. Фото МІПЛ

На виставці було представлено 25 світлин, наданих МІПЛ безкоштовно українськими фотографами. Таким чином нам вдалося створити своєрідну карту руйнувань і болю, на якій представлена більшість постраждалих від російської агресії регіонів України. 

16 серпня виставка завершила свою роботу, отримавши десятки щемливих відгуків як від іноземців, так і від українців, які змушені були покинути рідний дім, ховаючись від війни. 

 

“Побачив рідне місто Чернігів. Знову. Тепер на фото. Треба щоб ці кадри бачив весь світ. І звірства росіян мають пам’ятати всі, жодного прощення чи ліберального пошуку “хороших русских” бути не може. Не забудемо і не пробачимо! І світ також має це знати і розуміти, що це загроза для існування людства. Дякую за те, що говорите про це. Все буде Україна!” – написав один з відвідувачів. 

У книзі відгуків – десятки побажань перемоги і слів підтримки українцям. Ми щиро сподіваємося, що завдяки заходам МІПЛ у Гаазі підтримка української боротьби за вільне майбутнє всього світу стала сильнішою. А ми їдемо далі. У планах Амстердам, Рим, Варшава і Осло. Стежте за анонсами та підтримуйте нашу роботу сердечком, підпискою і репостом 🙂 

_________________________________

Подію підготовлено за фінансової підтримки чеської організації People in Need, у рамках ініціативи SOS Ukraine. Зміст публікації не обов’язково збігається з їхньою позицією

Фотовиставка “Україна. Після вторгнення” створення за сприяння Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу.

0 Коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Актуальні публікації
Більше публікацій
Війна і правосуддя
Локальність і формалізм: правозахисники проаналізували вироки воєнним злочинцям за лютий і березень

Упродовж лютого — березня українські суди винесли ще 14 вироків у справах щодо воєнних злочинів, які російські військові та їхні прибічники вчинили на півночі та півдні України під час окупації. Ці справи, зокрема, стосувалися депортації, катувань, вбивств і незаконного затримання цивільних.

17 Квітня 2025

Військовополонені
Три роки без сну, онкологія, відчай: родини полонених морпіхів заявляють про подвійне катування

У російському полоні досі перебуває близько 1300 морських піхотинців. Ось уже три роки їхні родини борються за повернення морпіхів додому. Та поруч із цим є ще одна виснажлива боротьба — за власне здоров'я. Цю ситуацію родини називають “подвійним катуванням”: поки морських піхотинців мордують у російському полоні, їхні рідні ніби відчувають усе це на собі.

16 Квітня 2025

Війна і правосуддя
Реєстр збитків для України: як українцям домогтися компенсації від Росії

Реєстр збитків для України, створений за ініціативи Ради Європи, запрацював у травні 2023 року. Однак більшість категорій для подання заяв на відшкодування відкрилися нещодавно. Деякі українці дещо скептично ставляться до появи ще одного Реєстру. Медійна ініціатива за права людини роз'яснює його роботу та пояснює, чому варто подати до нього заяву.

14 Квітня 2025

Більше публікацій