Send Lette

Звірили цінності і розпланували майбутнє: три дні стратегічного планування в МІПЛ

У 2016 році Медійна ініціатива за права людини з’явилася як медійна команда, яка проводила журналістські розслідування порушень прав людини, пов’язаних, насамперед, з російським вторгненням у 2014-му.


Повномасштабна війна принесла злочини такого масштабу, яких світ не бачив десятки років. Сьогодні МІПЛ документує злочини Росії в Україні, складає списки постраждалих та співпрацює з цього приводу з правоохоронними органами і національними інституціями, досліджує квазіправову систему на окупованих територіях, стежить за судовими процесами у справах війни, готує аналітичні матеріали та проводить адвокаційну роботу на національному і міжнародному рівнях.


За цей рік команда збільшилась у кілька разів. І це не тільки відкрило нові можливості в нашій діяльності, але й спричинило виклики для організаційного розвитку. Саме тому ми три дні присвятили стратегічному плануванню* під керівництвом досвідченого фасилітатора Максима Єлігулашвілі.

Попри стрімке зростання команди, ми побачили, що спільне розуміння цінностей і місії МІПЛ залишаються незмінними. Проговорили внутрішні процеси і розпланували подальшу роботу.


Останній день сесії був присвячений міжнародній адвокації**. Лише за останній рік ми провели кілька масштабних адвокаційних заходів і поїздок за участі команди і постраждалих від злочинів росіян, зокрема — в ОБСЄ у Відні, в Штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку, в Женеві, в Конгресі США тощо. Стратегічне планування дозволило прояснити, як далі розвивати стосунки з міжнародними партнерами і посилювати Україну на міжнародних майданчиках.

Продовжуємо працювати.

**За фінансової підтримки чеської організації People in Need у рамках ініціативи SOS Ukraine. Зміст публікації не обов’язково збігається з позицією People in Need.

0 Коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Актуальні публікації
Більше публікацій
Військовополонені
Коордштаб призупинив роботу своїх регіональних центрів: родини полонених і зниклих безвісти проти

З 1 квітня 2025 року регіональні консультаційні центри Координаційного штабу у Миколаєві, Харкові, Львові та Вінниці призупинили свою роботу. Розповідаємо, що створять натомість та як реагують на це родин полонених та зниклих безвісти.

2 Квітня 2025

Насильницькі зникнення
ФСБ за спинами зрадників: як росіяни окуповували Голу Пристань

Упродовж всього 2022 року росіяни намагалися збудувати на окупованій Херсонщині власні органи влади, і головне — репресивний апарат із місцевих колаборантів. Вони мали б працювати під наглядом ФСБ, яку підсилювали передусім зрадниками із Криму, окупованих частин Донеччини і Луганщини, бійцями “Беркуту”, що втекли після Майдану, колишніми українськими топпосадовцями.

1 Квітня 2025

Аналітика
На 300% зросли терміни ув’язнення: Росія засуджує українців жорстокіше, ніж до повномасштабної війни  

31 березня в інформаційному агентстві “Укрінформ” представили дослідження про політику судового переслідування українських цивільних та військовополонених Росією, яке має ознаки воєнних злочинів та злочину проти людяності. Авторами дослідження стали Центр прав людини ZMINA, Медійна ініціатива за права людини (МІПЛ), онлайн видання “Ґрати” та ГО “Кримський процес”.

31 Березня 2025

Більше публікацій