Send Lette

Звірили цінності і розпланували майбутнє: три дні стратегічного планування в МІПЛ

У 2016 році Медійна ініціатива за права людини з’явилася як медійна команда, яка проводила журналістські розслідування порушень прав людини, пов’язаних, насамперед, з російським вторгненням у 2014-му.


Повномасштабна війна принесла злочини такого масштабу, яких світ не бачив десятки років. Сьогодні МІПЛ документує злочини Росії в Україні, складає списки постраждалих та співпрацює з цього приводу з правоохоронними органами і національними інституціями, досліджує квазіправову систему на окупованих територіях, стежить за судовими процесами у справах війни, готує аналітичні матеріали та проводить адвокаційну роботу на національному і міжнародному рівнях.


За цей рік команда збільшилась у кілька разів. І це не тільки відкрило нові можливості в нашій діяльності, але й спричинило виклики для організаційного розвитку. Саме тому ми три дні присвятили стратегічному плануванню* під керівництвом досвідченого фасилітатора Максима Єлігулашвілі.

Попри стрімке зростання команди, ми побачили, що спільне розуміння цінностей і місії МІПЛ залишаються незмінними. Проговорили внутрішні процеси і розпланували подальшу роботу.


Останній день сесії був присвячений міжнародній адвокації**. Лише за останній рік ми провели кілька масштабних адвокаційних заходів і поїздок за участі команди і постраждалих від злочинів росіян, зокрема — в ОБСЄ у Відні, в Штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку, в Женеві, в Конгресі США тощо. Стратегічне планування дозволило прояснити, як далі розвивати стосунки з міжнародними партнерами і посилювати Україну на міжнародних майданчиках.

Продовжуємо працювати.

**За фінансової підтримки чеської організації People in Need у рамках ініціативи SOS Ukraine. Зміст публікації не обов’язково збігається з позицією People in Need.

0 Коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Актуальні публікації
Більше публікацій
Адвокація
Родини полонених медиків вимагають посилити санкції проти російської медицини

Міжнародний комітет Червоного Хреста підтвердив утримання щонайменше 60 українських медиків у російському полоні. Натомість в обліку Медійної ініціативи за права людини наразі нараховується понад сто медиків, ув’язнених Росією. Загалом же правозахисники припускають, що таких бранців може бути понад 500. На цьому наголосили учасники пресконференції “Як визволити українських медиків з російського полону”.

26 Липня 2024

Війна і правосуддя
Російські паспорти, розстріл військовополоненого і херсонські депутати: 43 справи війни, за якими радимо стежити наступного тижня

Медійна ініціатива за права людини продовжує відстежувати судовий розгляд справ щодо війни. Щотижня ми публікуємо розклад найрезонансніших судових засідань, розповідаючи про те, де, коли, кого і за що судять.

26 Липня 2024

Військовополонені
Вихід із Азовсталі, теракт в Оленівці і одруження онлайн. Історія азовця Сергія Алєксєєвича

16 травня 2022 року азовець Сергій Алєксєєвич склав зброю, скинув амуніцію та разом із сотнею побратимів покинув територію Азовсталі, останнього оплоту захисників Маріуполя. У липні 2022 року в колонії, де утримували Маріупольський гарнізон, прогримів вибух. Пів сотні загиблих, понад сотня поранених — усі азовці. Сергій Алєксєєвич вижив, але отримав поранення і досі залишається у полоні. 

26 Липня 2024

Більше публікацій