Send Lette

Звірили цінності і розпланували майбутнє: три дні стратегічного планування в МІПЛ

У 2016 році Медійна ініціатива за права людини з’явилася як медійна команда, яка проводила журналістські розслідування порушень прав людини, пов’язаних, насамперед, з російським вторгненням у 2014-му.


Повномасштабна війна принесла злочини такого масштабу, яких світ не бачив десятки років. Сьогодні МІПЛ документує злочини Росії в Україні, складає списки постраждалих та співпрацює з цього приводу з правоохоронними органами і національними інституціями, досліджує квазіправову систему на окупованих територіях, стежить за судовими процесами у справах війни, готує аналітичні матеріали та проводить адвокаційну роботу на національному і міжнародному рівнях.


За цей рік команда збільшилась у кілька разів. І це не тільки відкрило нові можливості в нашій діяльності, але й спричинило виклики для організаційного розвитку. Саме тому ми три дні присвятили стратегічному плануванню* під керівництвом досвідченого фасилітатора Максима Єлігулашвілі.

Попри стрімке зростання команди, ми побачили, що спільне розуміння цінностей і місії МІПЛ залишаються незмінними. Проговорили внутрішні процеси і розпланували подальшу роботу.


Останній день сесії був присвячений міжнародній адвокації**. Лише за останній рік ми провели кілька масштабних адвокаційних заходів і поїздок за участі команди і постраждалих від злочинів росіян, зокрема — в ОБСЄ у Відні, в Штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку, в Женеві, в Конгресі США тощо. Стратегічне планування дозволило прояснити, як далі розвивати стосунки з міжнародними партнерами і посилювати Україну на міжнародних майданчиках.

Продовжуємо працювати.

**За фінансової підтримки чеської організації People in Need у рамках ініціативи SOS Ukraine. Зміст публікації не обов’язково збігається з позицією People in Need.

0 Коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Актуальні публікації
Більше публікацій
Адвокація
Україна має підтримати поправки про гармонізацію юрисдикції МКС щодо злочину агресії – заява правозахисників

Ми, представники організацій громадянського суспільства, об’єднань постраждалих, науковці та експерти, вважаємо, що Україна має допомогти подолати безкарність, через яку стала можлива російська агресія, як для нашої держави, так і для суспільств по всьому світу.

4 Липня 2025

Насильницькі зникнення
З російського полону повернувся 70-річний цивільний Микола Медик з Донеччини

4 липня 2025 року в рамках домовленостей у Стамбулі відбувся черговий етап обміну полоненими між Україною та Росією. За повідомленням Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, в Україну повернулася група військовослужбовців ЗСУ, а також кілька цивільних, серед яких Микола Медик, пенсіонер із селища Володимирівка, що на Донеччині.

4 Липня 2025

Війна і правосуддя
“Куратор” благодійного фонду вивіз із країни сотні чоловіків — тепер його судять

Відстежуємо найцікавіші судові справи України про злочини, скоєні в умовах війни. Наступного тижня таких буде понад 90. У доданих файлах є посилання на інформацію про кожну справу.

4 Липня 2025

Більше публікацій