Send Lette
Без категорії

МІПЛ запускає кампанію зі звільнення українських цивільних заручників з російського полону

Медійна ініціатива за права людини розпочинає кампанію Release Hostages: A Demand for Freedom Campaign. Її мета — привернути увагу світу до цивільних громадян України, яких Російська Федерація утримує в заручниках. 

Ми запустили онлайн-платформу, на якій розповідаємо історії заручників і вимагаємо від РФ повернути кожного українця додому. Ви також можете в цьому допомогти.  

За даними МІПЛ, на кінець серпня 2023 року в заручниках РФ перебувало 1122 цивільних. Насправді ж, їх може бути в кілька разів більше, оскільки затримання не припиняються навіть зараз, коли ви читаєте ці рядки. Це відбувається довільно, без пояснення причин — ані самі затримані, ані їхні рідні часто не знають, чому опиняються в слідчих ізоляторах і тюрмах. Наша організація встановила понад 80 діючих місць утримання, як на окупованій території, так і на території РФ. Там людей катують і тримають у жахливих умовах. Відомо про випадки смертей у полоні.

Тому ми просимо вас: у якій країні ви б не були, надішліть листа до найближчого посольства РФ із негайною вимогою розшукати цивільних українців та звільнити їх — усіх одразу чи конкретну особу, про яку ми розповідаємо. На сайті платформи ви можете знайти приклад листа. Його треба роздрукувати, підписати і надіслати в посольство РФ у вашій країні.

Ваш голос може стати вирішальним у процесі повернення цивільних людей додому. Завдяки вашим діям та свідомій громадянській позиції ми зможемо посилити тиск на Російську Федерацію і допомогти тим, хто найбільше потребує нашої підтримки. Надішліть листа сьогодні і допоможіть повернути бранців додому!

Кампанія Release Hostages: A Demand for Freedom проходить у партнерстві з Prague Civil Society Centre та Norwegian Helsinki Committee.

#ReleaseHostages #DemandforFreedom #ЗвільнітьЗаручників #ВимагайтеСвободи

0 Коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі публікації
Майже 4000 звернень за 20 днів роботи: військова омбудсменка назвала найбільші проблеми в українському війську

За 20 днів на посаді Уповноваженої Президента України з питань захисту прав військовослужбовців та членів їхніх сімей до Ольги Решетилової, яка була призначена на цю посаду 30 грудня 2024 року, надійшло 3876 звернень. Вони стосуються різних питань, зокрема проходження військово-лікарських комісій, переміщення між підрозділами, непоновлення після самовільного залишення частини, комунікації родин зниклих безвісти і військовополонених з військовими частинами тощо.

19 Січня 2025

Свідчення під катуваннями: як у Таганрозі вибивають зізнання у тероризмі

У Ростові-на-Дону закінчився суд над Олександром Максимчуком, військовополоненим азовцем. Чоловіку дали 20 років ув'язнення за “участь у терористичній організації”, але фактично — за захист України у складі сил безпеки й оборони. Максимчук — ледь не єдиний український полонений, який, перебуваючи за ґратами, публічно заявляє про катування.

21 Грудня 2024

Правозахисницю і волонтерку Олену Бєлячкову нагородили медаллю “Честь. Слава. Держава”

Олену Бєлячкову, координаторку родин зниклих безвісти і полонених Медійної ініціативи за права людини та волонтерку з 10-річним стажем, нагородили медаллю Київського міського голови “Честь. Слава. Держава” за мужність, патріотизм та високу громадянську позицію. 

29 Листопада 2024

Більше публікацій
Ми у соцмережах
Актуальні публікації
Більше публікацій
Війна і правосуддя
Від Януковича до російських рядових: 83 судові анонси від МІПЛ 

МІПЛ продовжує відстежувати найцікавіші судові справи, які стосуються злочинів, скоєних в умовах війни. Для зручності ми змінили формат розсилки судових анонсів, аби вам було зручніше шукати справи зі свого регіону. У доданих файлах є посилання на загальну таблицю зі всіма справами, розподіленими за областями. Також до цієї таблиці веде кожне посилання з цього матеріалу.

27 Січня 2025

Війна і правосуддя
Справу російського військового Карташева, якого звинувачують у вбивстві чоловіка в Бучі, почали слухати з початку

Ірпінський міський суд продовжив слухати справу Миколи Карташева — російського військового, якого обвинувачують у вбивстві цивільного охоронця супермаркету в Бучі. За це йому інкримінують воєнний злочин. Це одна з небагатьох справ, де обвинувачений перебуває на лаві підсудних.

24 Січня 2025

Військовополонені
Авіатроща ІЛ-76 над Бєлгородом. Родини військовополонених вимагають долучити до проведення ДНК-експертиз міжнародні організації  

Минув рівно рік з моменту падіння літака ІЛ-76 в Бєлгородській області. За повідомленнями російської сторони, на ньому нібито перебували українські військовополонені. 8 листопада 2024 року до України повернули тіла тих, хто начебто загинув у тій авіакатастрофі. Однак до сьогодні родини полонених не мають офіційного підтвердження чи дійсно їхні рідні були на тому літаку. 

24 Січня 2025

Більше публікацій