Send Lette
Cards

Олександр Слісаренко

Дата зникнення: 3 серпня 2022 року

Місце зникнення: с. Горностаївка, Херсонська область

Олександр Слісаренко — очільник Територіального центру соціального обслуговування та соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і голова земельної комісії Горностаївської громади Херсонської області. Коли Росія розпочала повномасштабну війну проти України й у місті пролунали перші вибухи, він не виїжджав, оскільки росіяни час від часу розстрілювали цивільних, які намагаються евакуюватися. Зрештою опинився в окупації.

За словами очевидців, 3 серпня 2022-го російські армійці оточили будинок Олександра військовою технікою, упродовж кількох годин били його, а тоді одягнули йому мішок на голову та вивезли в невідомому напрямку. Шукаючи батька, його син Руслан Слісаренко спілкувався з цивільними, яких росіяни незаконно утримували у відділку поліції Горностаївки, проте вони не бачила там Олекснадра. Окупанти теж стверджують, що не знають, де чоловік. Родина Слісаренків звертається до правоохоронців і правозахисників, аби ті допомогли знайти бодай якусь інформацію про долю чоловіка і батька.

Матеріал підготовлено за підтримки Міжнародного фонду "Відродження". Матеріал представляє позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду "Відродження"
0 Коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Актуальні публікації
Більше публікацій
Насильницькі зникнення
“Ліпше б у голову вистрілили”: журналісти дізналися, хто причетний до катувань і суду над херсонцем Романом Третьяковим

Одним із учасників херсонського руху опору був Роман Третьяков. Четвертого серпня 2022 року чоловік прокинувся від того, що в його квартирі випилювали двері. Втекти не вдалося. Третьякова змушували зізнатися в диверсійній діяльності. У полоні провів 19,5 місяців. Пережив тортури струмом і голод.

24 Грудня 2024

Війна і правосуддя
Полонений росіянин, шпигунство за ЗСУ та військовополонений з Криму: 64 справи щодо війни, за якими радимо стежити цього тижня

МІПЛ продовжує відстежувати найцікавіші судові справи, які стосуються злочинів, скоєних в умовах війни. Для зручності ми змінили формат розсилки судових анонсів, аби вам було зручніше шукати справи зі свого регіону. У доданих файлах є посилання на загальну таблицю зі всіма справами, розподіленими за областями. Також до цієї таблиці веде кожне посилання з цього матеріалу.

23 Грудня 2024

Військовополонені
184 українців померли у російському полоні від початку великої війни — Коордштаб

Медійна ініціатива за права людини отримала інформацію про офіційно підтверджену кількість українців, загиблих у російському полоні. Більшість із них — військовополонені, однак є і цивільні. МІПЛ також дослідила найпоширеніші причини смерті в полоні.

23 Грудня 2024

Більше публікацій