Send Lette
Cards

Олександр Слісаренко

Олександр Слісаренко

Дата зникнення: 3 серпня 2022 року

Місце зникнення: с. Горностаївка, Херсонська область

 

Олександр Слісаренко — очільник Територіального центру соціального обслуговування та соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і голова земельної комісії Горностаївської громади Херсонської області. Коли Росія розпочала повномасштабну війну проти України й у місті пролунали перші вибухи, він не виїжджав, оскільки росіяни час від часу розстрілювали цивільних, які намагаються евакуюватися. Зрештою опинився в окупації.

За словами очевидців, 3 серпня 2022-го російські армійці оточили будинок Олександра військовою технікою, упродовж кількох годин били його, а тоді одягнули йому мішок на голову та вивезли в невідомому напрямку. Шукаючи батька, його син Руслан Слісаренко спілкувався з цивільними, яких росіяни незаконно утримували у відділку поліції Горностаївки, проте вони не бачила там Олекснадра. Окупанти теж стверджують, що не знають, де чоловік. Родина Слісаренків звертається до правоохоронців і правозахисників, аби ті допомогли знайти бодай якусь інформацію про долю чоловіка і батька.

Матеріал підготовлено за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Матеріал представляє позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження».

Матеріал підготовлено за підтримки Міжнародного фонду "Відродження". Матеріал представляє позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду "Відродження"
0 Коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Актуальні публікації
Більше публікацій
Насильницькі зникнення
Родини викрадених росіянами цивільних вимагають створити єдиний реєстр цивільних бранців РФ і повернути їхніх рідних додому

Вже традиційно рідні цивільних бранців РФ та інші активісти зібралися в центрі столиці на Контрактовій площі, щоб привернути увагу більшої кількості людей до питання повернення українців з російського полону. 

21 Липня 2025

Війна і правосуддя
Чоловік із шизофренією мав закласти вибухівку на військовому об’єкті — його затримали і судять

Кількість судових справ проти людей, яких звинувачують у воєнних та інших злочинах, повʼязаних із війною, продовжує зростати. МІПЛ відстежує найцікавіші з них, наступного тижня — майже 80.

18 Липня 2025

Війна і правосуддя
МІПЛ після рішення ЄСПЛ пропонує порушити першу в Україні кримінальну справу за ознаками злочину проти людяності

16 липня у Києві відбулася панельна дискусія “Рішення ЄСПЛ у справі “Україна та Нідерланди проти Росії” і його значення для захисту прав потерпілих від російської агресії”. Захід організували Міністерство юстиції України та Центр прав людини ZMINA за підтримки Посольства Чехії в Україні. 

16 Липня 2025

Більше публікацій