Send Lette

Станіслав Мірошниченко

Керівник інформаційного напряму, редактор
test
Статті автора
Адвокація
Переслідування цивільних українців Росією може бути злочином проти людяності — в ОБСЄ розкрили нові факти

В ОБСЄ презентували звіт про порушення міжнародного гуманітарного права, воєнні злочини та злочини проти людяності, пов'язані зі свавільним позбавленням волі цивільних українців Російською Федерацією. Звіт підготовлений місією експертів ОБСЄ в рамках Московського механізму, запуск якого МІПЛ адвокатувала понад півтора року. Під час підготовки документу МІПЛ тісно співпрацювала з експертами місії, задокументовані нами факти про злочини Росії стали частиною звіту.

26 Квітня 2024

Інші воєнні злочини
Жертвами сексуального насильства в умовах війни торік стали 85 українців, зокрема двоє дітей — звіт ООН

Моніторингова місія ООН з прав людини в Україні заявляє, що має дані про 52 чоловіка, 31 одну жінку, а також двох неповнолітніх, які у 2023 році постраждали від сексуального насильства, пов’язаного з війною. Ці злочини скоєні як проти цивільних, так і проти військовополонених.

24 Квітня 2024

Адвокація
В ООН фіксують ієрархію в системі російських служб, які катують українців: чому це важливо 

Міжнародна незалежна комісія ООН з розслідування порушень в Україні оприлюднила черговий звіт, у якому містяться важливі висновки щодо злочинів Росії в Україні. Частина з них ґрунтується на фактах, про які заявляє МІПЛ, ОМСТ і ZMINA.

18 Березня 2024

Адвокація
ОБСЄ підтримала заклик МІПЛ запустити Московський механізм щодо українських цивільних заручників

Запуск Московського механізму щодо переслідуваних Росією цивільних українців — це в тому числі результат зусиль півторарічної адвокаційної роботи МІПЛ і українських дипломатів в ОБСЄ.

29 Лютого 2024

Інші воєнні злочини
Росіян уже не було: загадкове зникнення ірпінця Олександра Сингаєвського

Вже понад рік і девʼять місяців Ольга Рубанка, дружина Олександра Сингаєвського, зниклого безвісти мешканця Ірпеня, шукає свого чоловіка. Головна відмінність цієї справи від решти полягає у тому, що чоловік зник не під час окупації Київщини, а вже після звільнення регіону від росіян — вдень 5 квітня 2022 року. 

21 Грудня 2023

Війна і правосуддя
Міжнародний кримінальний суд видав ордери на арешт Володимира Путіна і Марії Львової-Бєлової

МКС зазначає, що має розумні підстави вважати, що Путін несе індивідуальну кримінальну відповідальність за воєнні злочини у вигляді незаконної депортації і переміщення дітей із окупованих територій України до Росії.

17 Березня 2023

Більше публікацій
Ми у соцмережах