Софія Краснікова
Закінчила ХНУ імені В. Н. Каразіна за спеціальністю “Журналістика”. З першого курсу працювала редакторкою новинного сайту МГ “Обʼєктив”.
Після початку повномасштабного вторгнення переїхала до Києва, де зайнялася волонтерством у громадській організації “Сміливі відновлювати”. Згодом зрозуміла, що хоче ще більше конвертувати свої знання та вміння у допомогу країні. Так трапився її “метч” із Медійною ініціативою за права людини.
Засуджені отримували терміни від 9 років до довічного ув’язнення.
16 Січня 2025
Вікторія Пантюшенко набула нову для себе професію адвокаційниці, коли говорила зі світом від імені свого чоловіка Богдана, військовослужбовця 1-ї танкової бригади, який майже п’ять років провів у російському полоні. Сьогодні власний досвід боротьби допомагає Вікторії скеровувати адвокаційну роботу інших родин, які борються за повернення своїх рідних із російської неволі.
26 Грудня 2024
Національна поліція України впроваджує зміни в процедуру визначення підслідності у справах про зникнення безвісти. Про це повідомив Ігор Калантай, начальник відділу Головного слідчого управління Національної поліції України, на конференції до Міжнародного дня прав людини, організованій МІПЛ та МКЗБ.
11 Грудня 2024
Практики жорстокого поводження і порушення прав українських військовополонених Російська Федерація застосовує від початку збройного конфлікту в Україні. З 2014 року методи РФ не змінилися, а стали більш масовими. У такій поведінці росіян простежується державна політика.
21 Листопада 2024
Катування військовополонених і цивільних українців у російських місцях несвободи є злочином проти людяності. Таке твердження зафіксовано у новій доповіді Незалежної міжнародної комісії з розслідування порушень в Україні.
31 Жовтня 2024