Вікторія Пантюшенко
Адвокаційна менеджерка з питань захисту прав військовополонених
![test](https://mipl.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/kartky-dlya-spivrobitnykiv.png)
Впродовж пʼяти років займалася поверненням свого чоловіка, військовослужбовця Богдана Пантюшенка, з полону, була учасницею ГО «Звільнення з полону». Цей досвід допомагає в роботі з родинами військовополонених. Вважає, що під час війни важливо бути корисною для країни.
За освітою філолог іноземних мов. Раніше працювала менеджеркою з освіти за кордоном. У вільний час намагається наповнити життя радісними емоціями, займається саморозвитком.