Send Lette

Виставку “Україна. Після вторгнення”, яку презентувала у Гаазі Медійна ініціатива за права людини, відвідало понад 1500 людей. ФОТО

Понад 1500 людей відвідало виставку “Україна. Після вторгнення”, яку Медійна ініціатива з права людини провела в одній із центральних галерей Гааги разом із нідерландською фундацією Get Together for Ukraine. 

Флорентін ван дер Дріфт, засновник нідерландської фундації Get together for Ukraine. Фото МІПЛ

Максим Кононенко, Посол України в Нідерландах. Фото МІПЛ

Марина Костюк розповідає історію полону її чоловіка Олександра Костюка. Фото МІПЛ

На виставці було представлено 25 світлин, наданих МІПЛ безкоштовно українськими фотографами. Таким чином нам вдалося створити своєрідну карту руйнувань і болю, на якій представлена більшість постраждалих від російської агресії регіонів України. 

16 серпня виставка завершила свою роботу, отримавши десятки щемливих відгуків як від іноземців, так і від українців, які змушені були покинути рідний дім, ховаючись від війни. 

 

“Побачив рідне місто Чернігів. Знову. Тепер на фото. Треба щоб ці кадри бачив весь світ. І звірства росіян мають пам’ятати всі, жодного прощення чи ліберального пошуку “хороших русских” бути не може. Не забудемо і не пробачимо! І світ також має це знати і розуміти, що це загроза для існування людства. Дякую за те, що говорите про це. Все буде Україна!” – написав один з відвідувачів. 

У книзі відгуків – десятки побажань перемоги і слів підтримки українцям. Ми щиро сподіваємося, що завдяки заходам МІПЛ у Гаазі підтримка української боротьби за вільне майбутнє всього світу стала сильнішою. А ми їдемо далі. У планах Амстердам, Рим, Варшава і Осло. Стежте за анонсами та підтримуйте нашу роботу сердечком, підпискою і репостом 🙂 

_________________________________

Подію підготовлено за фінансової підтримки чеської організації People in Need, у рамках ініціативи SOS Ukraine. Зміст публікації не обов’язково збігається з їхньою позицією

Фотовиставка “Україна. Після вторгнення” створення за сприяння Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу.

0 Коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Актуальні публікації
Більше публікацій
Війна і правосуддя
Коригування, воєнні злочини та пособництво: 39 справ щодо війни, за якими радимо стежити наступного тижня

Медійна ініціатива за права людини продовжує відстежувати судовий розгляд справ щодо війни. Щотижня ми публікуємо розклад найрезонансніших судових засідань, розповідаючи про те, де, коли, кого і за що судять.

3 Травня 2024

Війна і правосуддя
“Всі викладали, чому я не можу?!” На Кіровоградщині суд виніс вирок чоловіку, який зняв для TikTok відео блокпоста

У Бобринецькому районному суді Кіровоградської області розглянули справу, у якій  місцевого жителя обвинувачують у перешкоджанні діяльності ЗСУ. Чоловік зняв та поширив у TikTok відео, на якому видно блокпост. Обвинувачений уклав угоду про визнання винуватості. Суд її затвердив та призначив чоловіку два роки умовно. МІПЛ розповідає, як відбулося судове засідання та що говорив підсудний.

3 Травня 2024

Війна і правосуддя
Перше рішення Верховного Суду у справі про порушення законів і звичаїв війни. Розбір аргументації

Верховний Суд розглянув апеляційну скаргу адвокатки у справі Олександра Кабашного, “військового комісара” з Криму. Його заочно засудили до 8 років ув’язнення за участь у примусових кампаніях з мобілізації кримців до російської армії, що є порушенням законів і звичаїв війни. Станом на квітень 2024 це поки єдине рішення Верховного Суду щодо воєнних злочинів.

2 Травня 2024

Більше публікацій