Тетяна Катриченко

Координаторка напрямів
test

Навчалась в Інституті журналістики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, працювала у журналі «Главред» та на телеканалі «СТБ», співпрацювала з виданнями «День» та «Українська правда». Нині є політичним оглядачем журналу «Фокус».

З 2015 року займається висвітленням теми незаконно затриманих громадян України на території АР Крим і Донбасу. Починала з журналістських матеріалів, згодом долучилась до організації адвокаційних кампаній зі сприяння звільненню незаконно затриманих. Авторка звітів «Військовополонені та цивільні заручники Донбасу: у пошуках ефективного механізму звільнення» та «Жіноче обличчя заручників Донбасу».

З лютого 2020 року є членом міжвідомчої комісії з розгляду питань, пов’язаних із визнанням осіб такими, що були позбавлені свободи внаслідок збройної агресії проти України, та здійсненням заходів, спрямованих на їх соціальний захист.

З липня 2020 року як експертка співпрацює з Програмою USAID «Права людини в дії».

Статті автора
Атака на Маріупольський драмтеатр: як це було. Говорять ті, хто вижив

16 березня 2022 року військові РФ зруйнували Маріупольський драмтеатр. Внаслідок атаки, за даними Маріупольської міськради, загинуло близько 300 людей. Однак точну кількість жертв не встановлено. РФ заявляє, ніби будівлю театру зсередини підірвав полк “Азов”. Проте цю версію спростовують свідки. З деякими з них поспілкувалася команда МІПЛ.

16 Березня 2023

Військовополонені
Нікчемні вироки. Підконтрольні Росії “суди” Донецька і Луганська засудили трьох українських військових

Так звані суди в окупованому Донецьку та Луганську засудили до ув'язнення Максима Буткевича, Віктора Похозея і Владислава Шеля. Стверджують, що ті скоїли воєні злочини у Маріуполі та Сєвєродонецьку.

10 Березня 2023

Розслідування
Оленівські злочини: хронологія, свідчення та імена причетних

Історія створення та функціювання найрезонанснішого місця утримання цивільних і військовополонених – Оленівської колонії – з перших вуст. […]

1 Грудня 2022

Ми у соцмережах