У медіа

Історія волонтера, що пережив російську «фільтрацію», — в коміксі Тhe Insider

Видання The Insider опублікувало комікс під назвою «88 днів пекла» (88 Days of Hell). В коміксі розповідається історія дніпровського волонтера Ігоря Талалая, який майже три місяці провів у полоні російської «фільтраційної» системи.

На початку повномасштабного вторгнення Ігор Талалай евакуйовував людей з Маріуполя. 18 березня 2022 року росіяни затримали чоловіка на блокпості і доправили на «фільтрацію». Ігоря переводили з одного місця утримання до іншого на окупованій Росією частині Донеччини, зокрема — до колонії в Оленівці. В катівнях Ігор пережив допити, побиття, голод, залякування.

Правозахисна організація «Медійна ініціатива за права людини» задокументувала історію Ігоря після його повернення. 

Цією історією зацікавився Ентоні Дель Коль — американський автор, який отримав Пулітцерівську премію за комікс про жінку, що втекла з китайського табору для уйгурів.
Ентоні Де Коль записав інтерв’ю з Ігорем і пізніше разом з командою перетворив цей матеріал на комікс. Переглянути його можна на сайті The Insider.

0 Коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі публікації
У медіа
Воєнний злочин може бути ексцесом виконавця. Злочини проти людяності і геноцид — це вже планування

В інтерв’ю Громадському радіо Андрій Яковлєв, юрист і експерт МІПЛ, пояснює, що означає ордер Міжнародного кримінального суду […]

24 Березня 2023

У медіа
Вбивство полонених є воєнним злочином без строку давності — експерти МІПЛ коментують розстріл росіянами українського військовослужбовця

Андрій Яковлєв наголошує, що убивство військовополоненого — це воєнний злочин, зокрема і вбивство того, хто здався без умов, склавши зброю, і, відповідно, не становить небезпеки для ворога.

9 Березня 2023

У медіа
Підтримка Сполученими Штатами українського громадянського суспільства допоможе в боротьбі з Росією

Права кожного в Україні, включно з військовими, повинні поважатися. Україна заявила світові, що бореться за суспільство, засноване на правах, і тепер вона мусить дотримуватися цього й у своїх Збройних силах. Ось кілька рекомендацій, які можуть допомогти створити кращу підтримку громадянського суспільства України.

22 Лютого 2023

Більше публікацій
Ми у соцмережах
Актуальні публікації
Більше публікацій
Війна і правосуддя
“Жодних вил не було”: у справі російського льотчика Красноярцева, який бомбив Чернігів, спростували версію, ніби на нього кидались із вилами

У Чернігові, який минулого року піддавався бомбардуванням з російських літаків, нині судять одного з військових льотчиків РФ […]

26 Травня 2023

Квазіправова система
ТЕРМІНОВО: Росія обвинувачує українських дітей у диверсії — їм загрожує від 10 до 20 років ув’язнення

24 травня 2023 року Тігран Оганнісян та Микита Ханганов, обидва 2006 року народження, у тимчасово окупованому Бердянську Запорізької області отримали обвинувачення від Слідчого комітету РФ у нібито підготовці диверсії на залізниці. Обвинуваченню передували кілька місяців знущань, затримання та катування.

25 Травня 2023

Військовополонені
Після полону: чи мають право колишні військовополонені звільнитися з військової служби

“Для кожного, хто повернувся з полону, найстрашніша перспектива вдруге потрапити в полон. А якщо нас знову повертають на службу в зону бойових дій — ця перспектива реальна”, — говорить колишній військовополонений Євген.

25 Травня 2023

Більше публікацій